В зодіакальному колі є знаки Зодіаку, які володіють великою гординею. Вони поводяться, наче народжені імператорами, а не звичайними людьми. Спілкуватися з ними дуже складно, так як все, чого вони хочуть — поклоніння до своєї особистості.

Самі горді знаки Зодіаку

До 14 жовтня відбувається акумуляція енергії: прості і потужні заговори на зростаючий місяць

№1 Овен

Овни завжди і в усьому прагнуть бути першими. Вони природжені лідери, їм здається, що саме вони створені для того, щоб керувати цим світом. Однак деколи за їх непомірною гординею ховається звичайний страх і вразливість. Ці знаки Зодіаку дуже боятися показати свою слабину і зняти оборону, довіритися комусь і відкритися. А тому вони завжди тримають перед собою щит і носять непробивну маску володаря світу.

№2 Телець

Кого краще не бити по самолюбству, так це Тельців. Ці знаки Зодіаку дуже хворобливо реагують, якщо виявляється, що в чомусь не найкращими. Вони вперті і здаються повністю впевненими в собі. Насправді ж, ці знаки Зодіаку мають хиткою самооцінкою. Незадоволеність собою і бажання довести всім, що вони дійсно найкращі, штовхає Тельців на постійні подвиги і відстоювання своїх поглядів, навіть якщо вони не вірні в корені.

Популярні новини зараз

Купальник врізався в інтимне місце: Марічка Падалко показала неоднозначне фото

Дан Балан ось-ось стане татком: вагітна Кароль засвітила помітно округлу фігуру

Туфлі на шпильці і відверте декольте: Галина Сергіївна з "Татусевих дочок" показала, що таке справжня пристрасть

Нещодавно народила Джамала похвалилася модною стрижкою: короткий боб з чубчиком їй до лиця (фото)

Показати ще

№3 Лев

 Королі зодіакального кола — королі життя. Леви несуть себе так, ніби вони найцінніший скарб на світі. Їм подобається бути в центрі уваги, купатися в променях слави, отримувати овації. Ці знаки Зодіаку дуже горді. І вперше ця гордість викликана не комплексом неповноцінності, а, навпаки, нарциссическими задатками особистості. Леви дуже люблять. Вони егоїстичні і властолюбні. І з цим нічого не поробиш. Вони вміють керувати, вміють себе підносити — і в цьому їм немає рівних.

Боги флірту: три знака Зодіаку, перед чарівністю яких не встояти

Дивись гороскоп для всіх знаків Зодіаку на жовтень:

Також читай про те, що відомий астролог Павло Глоба назвав головних фаворитів Долі в жовтні: три знака Зодіаку будуть справжніми щасливчиками. Вони навіть  стануть переможцями життя, адже їм сприяє сама Доля.

А ще звертайся дізнайся, які руни потрібно намалювати у себе в гаманці, щоб в нього гроші лилися рікою. І це не казки — рунічні письмена акумулюють енергію. Багато забезпечені люди користуються рунами. Спробуй і ти!

Довгі волосся - це ознака жіночності та сексуальності. Але як їх зробити доглянутими і красивими, щоб чоловіки з захопленням дивилися вам услід?
Читайте секрети відомих блогерів по догляду за волоссям.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. 7 років дорослішала в комі: що відбувається з Машею Кончаловською, дочкою Андрія Кончаловського та Юлії Висоцькою.

  2. Купальник врізався в інтимне місце. Вагітна Настя Каменських показала неоднозначне фото.

  3. У самому розпалі довгоочікуваного літа ми розповіли, що значить SPF, як захистити шкіру від сонця і правильно підібрати крем. Дізнавайся багато нового і бери участь в конкурсі з цінними призами!
  4. Дан Балан ось-ось стане татком. Вагітна Кароль засвітила помітно округлу фігуру.

  5. Джамала, яка нещодавно народила, похвалилася модною стрижкою. Короткий боб з чубчиком їй до лиця.

  6. Подарує Горбунову дочку? Катя Осадча показала "вагітний" животик - на карантині часу даремно не втрачали.