Жінкам часто сниться вагітність. І далеко не завжди такий сон буває у дівчини в положенні. Вагітність сниться в будь-якому віці. Але що це означає? Ми зібрали основні тлумачення цього сну.

До чого сниться вагітність: сонник

Три знака Зодіаку, які створені для шлюбу: вибирають тільки довгострокові відносини

До чого сниться вагітність: саме точне тлумачення

  1. Якщо жінці приснилася вагітність, це може говорити про те, що пані дійсно знаходиться в положенні. Такий сон дає сигнал про те, що жінка скоро стане матір'ю.
  2. Часом сонник говорить, що якщо приснилося що вагітна, то це означає, що зараз найсприятливіший час для зачаття.
  3. Побачити у сні вагітність для молодої і незаміжньої дівчини — це ознака, що її молодий чоловік з нею нечесний і може зрадити.
  4. А ось для зрілої жінки - це добрий сон, який обіцяє швидкий і легкий прибуток.
  5. Значення сну про вагітність трохи змінюється, якщо уві сні вагітна інша жінка. У цьому випадку сонник говорить, що це означає, що скоро важлива проблема, яка здавалася нерозв'язною, вирішиться легко і просто.
  6. До чого сниться вагітність? Також і до того, що відбудуться великі зміни в особистому житті, який принесуть радість сновидиці.
  7. А ще вагітність у сні означає, що жінка «виношує» всередині якийсь проект, ідею або творче начало, яке скоро буде реалізовано і принесе їй успіх.
  8. Часом сонник трактує вагітність наступним чином: якщо сон приснився самотній пані, то це говорить, що незабаром вона зустріне гідного чоловіка, за якого вийде заміж.
  9. Значення сну про вагітність може бути і таким — таке сновидіння обіцяє майбутнє матеріальне благополуччя.

Одним словом, сон про вагітність — хороший сон. Він майже у всіх трактуваннях має позитивне значення і принесе радісні зміни в життя сновидиці.

Боги флірту: три знака Зодіаку, перед чарівністю яких не встояти

Популярні новини зараз

Після того, як Тіна Кароль спростувала роман з Даном Баланом, його колишня зробила інтригуючу заяву

Як виглядали наложниці султанського гарему 100 років тому: останні наступниці Роксолани

Захотілося молодого тіла: старіючого Баскова запідозрили в романі з Єгором Кридом

Кімнатні квіти, які впливають на мозок: допомога тим, кому потрібно швидко міркувати

Показати ще

Дивись відео про те, що значить сон про вагітність:

Також читай про те, що відомий астролог Павло Глоба назвав головних фаворитів Долі в жовтні: три знака Зодіаку будуть справжніми щасливчиками. Вони навіть  стануть переможцями життя, адже їм сприяє сама Доля.

А ще звертайся дізнайся, які руни потрібно намалювати у себе в гаманці, щоб в нього гроші лилися рікою. І це не казки — рунічні письмена акумулюють енергію. Багато які забезпечені люди користуються рунами. Спробуй і ти!

Довге волосся - це ознака жіночності та сексуальності. Але як його зробити доглянутим і красивим, щоб чоловіки з захопленням дивилися вам услід?
Читайте секрети відомих блогерів по догляду за волоссям.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.