27 вересня за церковним календарем велике свято – Воздвиження Хреста Господнього. Повна назва свята – Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Він належить до великим двунадесятим.

Прикмети на 27 вересня – Воздвиження Хреста Господнього: велика біда загрожує всім

Символізує цей день великі сили життя – боротьбу між добром і злом, яке породжує рух, а цей рух, по суті, і є життям.

Вважається, що в цей день пробуджується сила. І нею можна скористатися собі на благо. Тому на Здвиження Хреста Господнього люди читають різні замовляння, так як сьогодні вони найбільш дієві.

Ми підібрали найкращі заговори: на любов, багатство і виконання бажання. Особливість цих заговорів в тому, що вони прості у виконанні і можуть проводитися в домашніх умовах.

Популярні новини зараз

Оксана Байрак після народження дочки стала ведучою на СТБ

Асмус після зради Гаріку Харламов публічно «задерла ноги: з'явилися фото

Йосип Пригожин показав свою коханку: вона Валерії і в підметки не годиться

Після розлучення Слава Камінська здивувала вагітним животом (фото)

Показати ще

Заговори на Воздвиження Хреста Господнього

№1 Заговори на Воздвиження Хреста Господнього: на любов

Це дуже простий, але сильний заговір для дівчат і жінок, які хочуть, щоб чоловік їх полюбив. Він сильний, хоча проводиться дуже просто.

На заході, після того, як з'являться перші зірки, потрібно вийти на вулицю або відкрити вікно і подивитися на зірки. Не відводячи погляд від неба, подумай про улюбленому і скажи заговір на любов:

«Міцно моє слово, як залізо! Збудуй, батюшка Воздвиженьев день, в серці добра молодця (ім'ярек) любов до мене, червоної дівиці (ім'ярек), щоб цієї любові не було кінця-століття, щоб вона у вогні не горіла, в воді не тонув, щоб зима її студена не знобила. Міцно моє слово, як залізо!»

№2 Заговори на Воздвиження Хреста Господнього: на багатство і удачу

Цей заговір на багатство дуже простий.

Треба просто взяти в руки свій натільний хрестик, стиснути його в кулаці і промовити такі слова:

«Піднесений на Хрест добровільно, соименному Тобі нового народу милості Твої дай, Христе Боже; возвесели силою Твоєю вірних людей Твоїх, подаючи їм перемоги над ворогами, щедроти Твої даруй та благоденством осеняй – так вони мають допомогу від Тебе, зброю світу, непереможний знак перемоги».

№3 Заговори на Воздвиження Хреста Господнього: на виконання бажання

Існує прикмета, яка говорить, що якщо на Воздвиження Хреста Господнього людина побачить зграї відлітаючих птахів, то в цей момент потрібно загадати бажання. А якщо сказати ще й особливий короткий заговір, то воно обов'язково до кінця року збудеться.

Ось які слова треба говорити, побачивши улетающих птахів:

«На Воздвиження птахів вознесенье благоволить велінню. Бажання моє заберіть, південним вітром поверніть мені, в житті здійсніть. Амінь».

Могутня молитва на Воздвиження Хреста Господнього: якщо не прочитати – буде біда

Дивись відео, щоб більше дізнатися про історію та традиції свята Воздвиження Хреста Господнього:

Також читай про те, що перед смертю відома сліпа болгарська віщунка Ванга передбачила, що Зеленський стане президентом. Всі події України віщунка озвучила вже давно. Тільки тоді ми цього не зрозуміли.

А ще проходь тест-передбачення, який допоможе тобі дізнатися, яке твоє таємне бажання зовсім скоро втілитися в реальності. Цей тест дуже точним, так як працює безпосередньо з підсвідомістю.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.