Павло Глоба назвав знаки Зодіаку, життя яких скоро наповниться змістом, адже вони зустрінуть свою любов. Жовтень стане доленосним місяцем для трьох представників зодіакального кола. Але зустріч з долею у кожного відбудеться по-різному.

Хто ж ці щасливі знаки Зодіаку, які більше не будуть самотні?

Знаки Зодіаку серед жінок, які володіють потужною інтуїцією

Глоба назвав знаки Зодіаку, яким жовтень принесе кохання всього життя

№1 Овен

Глоба вважає, що для Овнів жовтень стане місяцем змін в особистому житті. А зміни на любовному фронті потягнуть за собою і зміни в інших життєвих сферах.

Популярні новини зараз

Що відчувають люди перед смертю: унікальне дослідження вчених

Справжній красень: як насправді виглядав герой Бурака Озчивита з "Чудового століття" Малкочоглу Балі-бей

Губи-восьминоги: Мережею шириться нова мода на форму губ (ФОТО)

Названа володарка самого красивого тіла в світі: фото красуні

Після 20 жовтня-дуже великий шанс, що самотні знаки Зодіаку зустрінуть свою другу половинку. Це буде любов з першого погляду.

Жінки, народжені під сузір'ям Овна, можуть очікувати, що отримають пропозицію руки і серця від свого обранця. Інші Овни, у яких вже є серйозні відносини, перейдуть на новий рівень довіри і захочуть створити сім'ю або народити дітей.

№2 Діва

Прогноз для Дів такий, що нудьгувати не доведеться. Глоба каже, що весь жовтень буде наповнений численними зустрічами і побаченнями. Діви будуть просто нарозхват. Ці знаки Зодіаку навіть будуть перебувати в роздумах, вибираючи собі партнера з великого вибору. Але любовний гороскоп на жовтень не радить поспішати з прийняття рішення.

Всі ці шанувальники не принесуть нічого, крім розчарування. З побудовою відносин слід почекати до кінця місяця. Після 20-го жовтня, в останніх його числах, відбудеться доленосна зустріч. І вже в цій людині ви не будете сумніватися ні крапельки.

№3 Скорпіон

Скорпіони в жовтні будуть нагадувати ваги — ви будете вагатись, не знаючи, що, а точніше, кого вибрати. Глоба каже, що жовтень принесе вам сердечну розвилку. Може з'явитися відразу дві людини, які стануть вам дороги і викличуть у вас сильні емоції. Але залишитися ви зможете тільки з одним з них, тільки один з них підійде вам для створення сім'ї.

Гороскоп на жовтень каже, Скорпіони повинні в першу чергу слухати своє серце, а не розум. Ви досить прагматичні знаки Зодіаку, але зараз для правильного вирішення потрібно чинити нерозумно. Тоді жовтень стане для вас доленосним.

Глоба назвав знаки Зодіаку, у яких збудеться бажання в Новий рік 2020

Також дивись відео по темі:

Також читай про те, що астрологи назвали знаки Зодіаку, на чиєму боці буде Фортуна до кінця 2019 року. Їм дуже пощастить, адже у них збудеться найзаповітніше бажання. Хто ці 4 щасливчика, чиї мрії скоро здійсняться?

А ще проходь тест-передбачення, який допоможе тобі дізнатися, яке твоє таємне бажання зовсім скоро втілитися в реальності. Цей тест дуже точний, так як працює безпосередньо з підсвідомістю.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн.