Ця молитва володіє незвичайною силою — вона здатна виконувати бажання. Для цього з молитвою звертаються до святої Риті Кашийської. Вона була черницею, яка особливо шанується в Італії, а в миру вона носила ім'я Маргарита Лотті.

Відома свята Рита тим, що вона ніколи не відмовляє у допомозі людям, які її про це попросять. Тому її називають заступницею в безнадійних ситуаціях.

Свята Рита Кашийська

Молитва, з якою звертаються до святої Риті Кашийській, призначена для особливих випадків. Рита допоможе, але не рекомендується турбувати її даремно, а звертатися потрібно тільки тоді, коли це дійсно необхідно.

Молитва обов'язково принесе реалізацію бажання і допомогу в проблемній ситуації. Якщо ситуація складна і потребує швидкого вирішення, то допомогу прийде вчасно. Якщо ж твоє бажання порожня, то воно збудеться протягом року, коли для цього буде самий сприятливий момент.

Популярні новини зараз

Оксана Байрак після народження дочки стала ведучою на СТБ

«Розбила два серця»: Лазарєв висловився про нового партнера вагітної Лорак, яка пішла від Єгора Гліба

Минув тиждень після весілля: вагітна Лорак знайшла заміну Єгору Глібу

Втомлене обличчя Ані Лорак вразило фанатів: «вагітність замучила»

Показати ще

Молитва може читатися тільки в четвер. В інші дні вона не має великої сили.

Читати можна як у церкві, так і вдома. Можна перед лицем святої, але можна і без нього, просто представляючи святу помічницю.

Свята Рита — народна улюблениця, її статуї створюють з особливою любов'ю

Молитва до Миколая Чудотворця на кожен день: приносить добробут і успіх

Молитва святий Риті для виконання бажання на четвер

«Про, свята заступниця тих, хто дуже потребує, ти, як сяюча зірка надії у темряві, благословенна свята Рита, живе дзеркало благодаті Божої, приклад терпіння і сили, зразок безгрішною життя!

Ти виконувала Божу волю, завдяки Господу Ісусу Христу, який зазнав носіння тернового вінця, і з яким ти була кожен день.

Свята Рита, з твоєю благодаттю і чеснотами молися Пресвятої Діви Марії, щоб вона почула мою біль у славі Божій і моє прохання.

Веди мене і покажи мені шлях, свята, захисти і підтримай мене, терпить лихо, і дай мені завзятість, здатність йти з мужністю, добротою і терпінням по життєвому шляху.

(Тут потрібно вимовити своє бажання) Свята Рита, творець неможливого, молись за нас! Свята Рита, захисниця безпомічних, молись за нас! Допоможи мені, Свята Рита! Молися за мене, щоб через тебе дійшла моя любов до нашого Господа Ісуса. Амінь!»

Ранкова молитва до Господа на кожен день: для вдалого дня, для успіху і радості

Також дивись відео по темі:

Також читай про те, як зробити Карту бажань. Це простий і ефективний спосіб здійснити свої бажання і мрії за допомогою методу візуалізації. Саме таким способом діють багато успішні і багаті люди. Ти теж можеш переконатися в тому, що він працює!

А ще дізнайся про те, як по даті народження вирахувати своє Число карми. Це зробити дуже просто. Кармічне число розповість тобі, яка твоя доля, чому ти живеш саме так, із-за чого всі твої невдачі і як твоє життя буде складатися в подальшому.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн.