Сьогодні за церковним календарем День святої подружньої пари Захарія і Єлизавети. Саме вони стали батьками Іоанна Хрестителя — великого святого, який підготував людей до приходу Спасителя. А прикмети на 18 вересня протегують жінкам і кажуть, що потрібно обов'язково зробити, щоб у сім'ї було благо.

Дуже потужна молитва на середу Ангелу-Охоронцю: принесе успіх у будь-якій справі

Звичаї на 18 вересня — Захарій і Єлизавета

Захарій і Єлизавета були праведними, а тому вели бездітний спосіб життя. Але одного разу до Захарію прийшов архангел, який повідомив йому, що у нього і його дружини скоро з'явиться незвичайний дитина, чия місія   сприяти пришестя Христа у світ. З тих пір цей день вшановується як такий, коли святі батьки Івана Хрестителя протегують всім жінкам і допомагають у дітонародженні.

Сьогодні прийнято молитися святим Захарії та Єлизавети. Бездітні просять у них дитини. Для цього існує спеціальна молитва про зачаття дитини.

Святі Захарій і Єлизавета

Популярні новини зараз

Купальник врізався в інтимне місце: Надія Бабкіна показала на пляжі спекотні пози - «Розставила ноги і ...»

Показала свою "горошину" коням: Волочкова в короткому платтячку прийшла до подруги в кінний клуб

Хюррем не була красунею: як насправді виглядала улюблена жінка султана Сулеймана

Це тіло довело Дана Балана до межі: вагітна Тіна Кароль показала неймовірні вигини в сукні

Показати ще

Також їм моляться вагітні та породіллі. Єлизавета допомагає жінкам у пологах і дозволить уникнути важкого розродження.

Прикмети на 18 вересня кажуть, що сьогодні кожна жінка повинна звернутися до святих батьків і попросити в них благословення, інакше їй жіночого щастя не бачити.

Молитва на 18 вересня — Захарій і Єлизавета

Ось молитва, з якою жінки звертаються для дарування чада:

«Про святии угодниці Божі, пророче Захарії і праведна Елисавето! Подвигом добрим подвизавшеся на землі, восприяли єсте на небесах вінець правди, який приготував Господь усім, хто любить Його. Тому взирающи на ваш святий образ, радіємо про преславнем скончании вашого проживання і шануємо святу пам'ять вашу. Ви ж, майбутніх Престолу Божого, прийміть моління наше і до Всемилостивого Бога принесіть, про еже простити нам всяке прогрішення і допомоги нам стати противу кознем диавольским, так избавльшеся від скорбот, хвороб, бід і напастей і всякого зла, благочестно і праведно поживемо в нинішньому веце і сподобимся заступництвом вашим, аще і недостойни есмы, видети блага на землі живих, славяще Єдиного у святих Своїх славимаго Бога, отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас на віки віків. Амінь».

Жінкам 18 вересня потрібно помолитися про жіноче щастя

Прикмети на 18 вересня — Захарій і Єлизавета

 1. Якщо сьогодні ясно світить сонце, то весь вересень буде тепло і ясно.
 2. Сьогодні заборонено прати. Якщо це зробити, то хвороба нападе.
 3. Почути крик пугача недалеко від свого будинку — до нещастя і трагедії, які спіткають домочадців.
 4. Прикмети на 18 вересня кажуть, що всім жінкам сьогодні потрібно попросити заступництва Захарія та Єлизавети, щоб у них було жіноче щастя.
 5. не Можна дарувати подарунки. Дарувати сьогодні — значить, удачу свою віддавати.
 6. Сни цього дня сняться віщі та збуваються протягом 1-2 тижнів. А якщо не збудуться, то це відбудеться в цей же час через рік.

Ранкова молитва до Господа на кожен день: для вдалого дня, для успіху і радості

Також дивись відео по темі:

Також читай про те, як зробити Карту бажань. Це простий і ефективний спосіб здійснити свої бажання і мрії за допомогою методу візуалізації. Саме таким способом діють багато успішні і багаті люди. Ти теж можеш переконатися в тому, що він працює!

А ще дізнайся про те, як по даті народження вирахувати своє Число карми. Це зробити дуже просто. Кармічне число розповість тобі, яка твоя доля, чому ти живеш саме так, із-за чого всі твої невдачі і як твоє життя буде складатися в подальшому.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

 1. Сергію Жигунову вистрілили в голову на знімальному майданчику. З'явилися фото.
 2. Вагітна Тіна Кароль показала неймовірні вигини в плаття. Це тіло довело Дана Балана до межі.
 3. У самому розпалі долгожданна літа ми розповіли, що означає SPF, як захистити шкіру від сонця і правильно підібрати крем. Дізнавайся багато нового і бери участь в конкурсі з цінними призами!
 4. Реальна дружина «Султана Сулеймана» Бергюзар Корель на відпочинку показала фігуру після пологів. Складки і розтяжки справжнього щастя не заважають.
 5. Гаряча красуня Мішель Андраде вийшла на сцену в напівоголеному вигляді. Каменських і не снилося.
 6. Вагітна Настя Каменських в купальнику розслабилася в гамаку на відпочинку. У Потапа буде дочка.