Число імені не менш важливо, ніж Число долі для людини. Нумерологія вважає, що воно вказує на те, що в своєму житті повинен займатися людина і які у нього схильності. Якщо діяти правильно, то життя складеться максимально успішно.

Ким була людина у минулому житті можна точно дізнатися за датою народження

Як розрахувати Число імені: простий метод

Розрахувати Число імені елементарно.

Для цього достатньо скористатися таблицею:

Таблиця для обчислення Числа імені

Популярні новини зараз

Потап любить її і такою: вагітна Каменських показала, як виглядає її реальна фігура

Меладзе полюбив її такою: як виглядає справжня постать Віри Брежнєвої — без фотошопу та білизни

Дан Балан втратив дар мови: вагітна Тіна Кароль спритно розсунула ніжки, показавши себе з кращого ракурсу

Хюррем не була красунею: як насправді виглядала улюблена жінка султана Сулеймана

Показати ще

Тут вказані літери та числа, які їм відповідають. Потрібно просто виписати всі числа, відповідні кожній букві твого імені, а потім додати їх один до одного.

Наприклад: МАРИНА — М(5)+А(1)+Р(9)+І(1)+N(6)+А(1)=23.

Вийшло двозначне число потрібно звести до простого числа, підсумовуючи його складові:

2+3=5

5   Число імені Марина. Саме з цього числа ми і будемо дивитися розшифровку своєї долі.

А тепер давай дізнаємося, що нумерологія говорить про кожне Число імені.

Нумерологія імені: як дізнатися число імені і справу всього свого життя

Число імені 1

Нумерологія говорить, що основні якості Одиниць — це амбітність, лідерство, мужність і здатність мислити не так, як всі. Ці люди часто бувають досить егоїстичними і зарозумілими, але і домагаються в житті великих висот. Наділені різноманітними талантами.

найуспішнішими Одиниці стають, якщо йдуть за Числом імені і вибирають творчу професію. Архітектори, художники, модельєри, письменники, журналісти, дизайнери та організатори з них виходять чудові.

Число імені 2

Двійки зазвичай дуже сердечні люди. Їх головні схильності — доброта, здатність співпрацювати і домовлятися, людяність, тактовність у спілкуванні, прагнення до щирості і тонке почуття гумору.

Нумерологія говорить, що Двійки найуспішніше себе проявляють професіях, пов'язаних з допомогою людям: психотерапевт або психолог, соціолог, волонтер, медик, педагог.

Число імені 3

Трійки дуже талановиті та артистичні. Найбільшого успіху в житті доб'ються, якщо реалізують себе на сцені. Театр, кіно, музика — це для них.

Ще нумерологія говорить, що вони дуже доброзичливі і вміють заводити корисні зв'язки всюди. У них багато покровителів, які завжди готові прийти на допомогу.

Число імені 4

У Четвірок підвищена потреба в чесності, щирості та безпеки. Без цього вони відчувають себе вразливе, а тому вибудовують кожну сферу свого життя ретельно, по цеглинці.

Також нумерологія вказує, що Четвірки дуже організовані та практичні, а ще працьовиті. Вони можуть займатися будь-якою діяльністю. З них виходять чудові керівники і організатори.

Число імені 5

П'ятірки — пригодницькі натури. А ще це творчі люди, які володіють словом. Найуспішніше можуть реалізувати себе в тих областях, де потрібно показати всю красу слова — наприклад, на радіо, диктором на телебаченні або в літературі.

А ще П'ятірки дуже емоційні і запальні, можуть драматизувати і багато сперечатися.

Число імені 6

У Шісток дуже розвинене почуття справедливості. А ще у них є вроджене почуття прекрасного. Тому нумерологія радить знайти своє покликання в мистецтві — наприклад, в дизайні, образотворчому мистецтві або в викладанні. До останнього має логіка, якою обдаровані Шістки.

Число імені 7

Сімки — самі містичні особистості. Вони дуже розумні та ерудовані, але мовчазні і не люблять висловлювати свою думку. Тим не менш, будь-яка компанія вибирає їх своїм лідером. У відносинах непостійні, так як партнер їм швидко надоїдає, а ось загадкова людина буде утримувати їх інтерес вічно.

Найбільше захоплення в житті — окультні науки. Нумерологія говорить, що Сімки завжди прагнуть пізнати непізнане, занурюються в містику. Це філософи по натурі. У них дуже розвинена інтуїція.

Число імені 8

Вісімки — природжені керівники. Вони вміють керувати людьми і справляти враження авторитету. Їх слухаються. Однак вони важко переживають свої невдачі. Нумерологія радить вчитися оптимістичного погляду на життя. Особливу радість Восьмеркам приносить благодійність.

Число імені 9

У Дев'яток сильна доля — так їх запрограмувала сама Всесвіт. Вони можуть добитися в житті великих висот — для цього у них є всі задатки. І не важливо, яку професію вони оберуть — на будь-якому терені вони успішні.

Однак нумерологія попереджає, що Число імені 9 наділяє людину якоїсь марнотратством, тому є ризик витратити свій стан дуже швидко.

Як визначити колір аури по даті народження: дізнайся свою долю та життєві схильності

Також дивись відео по темі:

Також читай про те, як зробити Карту бажань. Це простий і ефективний спосіб здійснити свої бажання і мрії за допомогою методу візуалізації. Саме таким способом діють багато успішні і багаті люди. Ти теж можеш переконатися в тому, що він працює!

А ще дізнайся про те, як по даті народження вирахувати своє Число карми. Це зробити дуже просто. Кармічне число розповість тобі, яка твоя доля, чому ти живеш саме так, із-за чого всі твої невдачі і як твоє життя буде складатися в подальшому.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Сергію Жигунову вистрілили в голову на знімальному майданчику. З'явилися фото.
  2. Вагітна Тіна Кароль показала неймовірні вигини в плаття. Це тіло довело Дана Балана до межі.
  3. У самому розпалі долгожданна літа ми розповіли, що означає SPF, як захистити шкіру від сонця і правильно підібрати крем. Дізнавайся багато нового і бери участь в конкурсі з цінними призами!
  4. Реальна дружина «Султана Сулеймана» Бергюзар Корель на відпочинку показала фігуру після пологів. Складки і розтяжки справжнього щастя не заважають.
  5. Гаряча красуня Мішель Андраде вийшла на сцену в напівоголеному вигляді. Каменських і не снилося.
  6. Вагітна Настя Каменських в купальнику розслабилася в гамаку на відпочинку. У Потапа буде дочка.