18 вересня православні християни вшановують пам'ять святих Захарії і Єлизавети. Єлизавета (за деякими даними — Єлисавета) була сестрою Анни, матері Діви Марії). Вона була заміжня за священиком на ім'я Захарій. Подружжя було літнім, але дітей не мали.

Одного разу до Захарія явився архангел Гавриїл і сказав йому, що у нього скоро народиться син Іоанн. Той не повірив і через цепозбувся мовлення — знову заговорити він зміг тільки в той день, коли народився син.

Що не можна робити 18 вересня, у день святих Захарії і Єлизавети:

  • Залишатися брудною. В це свято потрібно особливо стежити за чистотою свого тіла, одягу і житла. Тож не відкладай прибирання та прання в довгий ящик, а також обов'язково простеж, щоб одяг і взуття були «з голочки». Чистота 18 вересня дуже важлива.

Що заборонено робити 18 вересня в день Захарія та Єлизавети

  • Сваритися з близькими. Навпаки, цей день сприятливий для примирень. Тому якщо у тебе є близька людина, з якою останнім часом напружені відносини, 18 вересня — найкращий час, щоб знову повернути мир і благополуччя.
  • Мести підлогу. В цей день не можна вимітати сміття, щоб не вимести з свого життя, здоров'я, достаток і благополуччя. Також не варто користуватися пилососом. Хоч наші предки не знали про такий пристрій, але цей процес може привести до таких же наслідків, як і згаданий вище.
  • Базікати і розпускати плітки. Якщо у цей день тріпати язиком, святий Захарій може за це покарати і змусити повторити його долю.

Популярні новини зараз

Улюблена наложниця султана Махідевран показала свою реальну сім'ю: ось, що таке справжня любов

Мокра Наташа Корольова показала свою квітку: Тарзан зацінив (фото)

22-річну дружину Дмитра Комарова запідозрили у вагітності: "Міс Україна" з'явилася на заході в просторому одязі (фото)

Улюблениця султана: як насправді виглядала найкрасивіша жінка гарему Сулеймана I

Показати ще

Дивись відео по темі:

Також тобі буде цікаво дізнатися про те, які знаки Зодіаку серед чоловіків є природженими альфонсами. Вони корисливі та не гребують жити за рахунок жінки. Здатні задурити гольову будь повиснути на її тендітних плечах і фінансах.

А ще читай про те, як вибрати ікону-заступницю саме для себе. У кожної людини по даті народження є особиста ікона-заступниця. Її потрібно завжди тримати при собі, щоб ангел-охоронець захищав від усіх бід і нещасть.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн