Нумерологія може розповісти дуже багато про людину, його нахили, характер, долю і предначертанном. Для цього знадобиться тільки дата народження.

Наприклад, за датою народження можна вирахувати свою ауру.

Аура — це біополе людини, його нематеріальна енергія, яка з'являється ще до народження і визначається за датою народження. Протягом життя її колір може змінюватися в кризових та трансформаційних ситуаціях, але в більшості випадків основний колір аури протягом усього життя залишається незмінним.

За кольором аури можна визначити, що це за людина, який у нього характер, схильності, здібності і доля.

Дата народження розповість про твою карму: дізнайся, що тобі призначено і чому ти так живеш

Популярні новини зараз

Даша Астаф'єва блиснула оголеними грудьми і пружними сідницями: занадто відверте фото

Схудла до кісток: Лоліта Мілявська переполохала фанатів хворобливим виглядом

Коричневі кола під очима і коротка стрижка: шанувальники побачили Анастасію Заворотнюк на вулиці - «вийшла в світ, плачучи» (ФОТО)

Був копією Сулеймана і улюбленцем Хюррем: як насправді виглядав шехзаде-бунтар Баязид

Показати ще

Схема біоенергетичного тіла людини — аури

Нумерологія аури: як обчислити колір своєї аури

Кількість аури знайти дуже просто. Знадобиться дата народження, з якої необхідно провести елементарні обчислення.

Для початку потрібно скласти всі цифри своєї дати народження так, щоб вийшло просте число.

Наприклад, якщо людина народилася 10 грудня 1992 року, то проводимо такі обчислення: 1+0+1+2+1+9+9+2=25.

Цифри в отриманому числі теж складаємо: 2+5=7.

7 — це Число Долі і аури людини. По ньому ми зрозуміємо, якого кольору аура у людини.

Складати потрібно до тих пір, поки не вийде просте число від 1 до 9.

Проте є винятки. Якщо на якомусь етапі обчислень у тебе вийшли числа 11 або 22, то їх далі складати не потрібно — це і буде твоє Число аури.

А тепер розшифровка:

Кількість аури 1 — червоний

Нумерологія говорить, що такий колір аури визначає людину, як пристрасного, чутливого, який любить життя у всіх її проявах. Але також він схильний до спокус і гедонізму (прагнення отримувати насолоду від всього).

Дата народження з такою аурою свідчить про розвинені лідерські якості. Така аура сильна, вольова, честолюбна і деколи буває нестриманій, агресивною.

Люди з такою аурою добре досягають успіху в бізнесі, можуть заробляти великі гроші.

Кількість аури 2 — жовтий

Дата народження з жовтим кольором наділяє людину товариськістю, відкритістю, чесністю, здатність розуміти людей, емпатією і гарною стресовитривалістю.

Така людина насилу переживає конфлікти, миролюбний. Завжди є душею компанії.

Може краще реалізувати себе у творчості і творчої діяльності, хороший психолог.

Кількість аури 3 — помаранчевий

Нумерологія говорить, що це людина тонкої душевної організації, чуттєвий і емоційний. Він добрий і чуйний, миротворець і волонтер, любить допомагати і робити світ краще.

Для нього абсолютно не важливо матеріальне збагачення. Головне, щоб справа його життя приносило користь суспільству і світу.

Кількість аури 4 — зелений

Згідно з датою народження і кольором аури, ця людина — пристосуванець. Він чудово адаптується до будь-яких умов. Він витривалий, але при цьому емоційно вразливий і сентиментальний. Завжди позитивний і здатний створювати гарний настрій навколо себе. Однак йому не можна нав'язати свою думку — у нього є своя точка зору на будь-яке питання.

У роботі людям з зеленої аурою потрібно займатися тільки великою і важливою справою, не розмінюючись на дрібниці.

Кількість аури 5 — блакитний

Блакитна аура належить авантюристам, які постійно в пошуку нових знань і вражень. Вони люблять подорожувати і завжди шукають пригоди. Можуть зриватися з місця і переїжджати навіть у старості. Їм складно надовго осісти. Живуть цікаво, яскраво, але деколи самі втомлюються від такого способу життя.

Кількість аури 6 — синій

Нумерологія говорить, що синя аура належить людям, які дуже гуманні і завжди допомагають своїм близьким. Вони покровителі і місіонери. Щедрі, відповідальні, впевнені в собі і залишаються спокійними в будь-якій, навіть у форс-мажорній ситуації.

Навколишні довіряють людям з синьою аурою і завжди можуть на них покластися.

Кількість аури 7 — фіолетовий

Дата народження з фіолетовою аурою наділяє людину надзвичайними здібностями. Це потужні інтуїти, у них часто прокидаються сильні екстрасенсорні здібності, вони можуть бачити майбутнє, відчувати людей, впливати на енергії на ментальному рівні.

Ці люди завжди розраховують тільки на себе. Вони знають про своїх великих можливостях. Незалежні і є людьми віри.

Кількість аури 8 — рожевий

Нумерологія зазначає, що аура такої людини наділяє діловитістю, практичністю, материалистичностью, цілеспрямованістю. Але при цьому людина турботливий і ніжний, дуже турбується про своїх рідних.

Але люди з рожевою аурою дуже вперті і ніколи не слухають порад. При цьому можуть зачахнути при монотонній роботі. Їм потрібна активна діяльність і часті відрядження.

Кількість аури 9 — бронзовий

Це незвичайний колір аури. Людина володіє твердим характером, часто домагається повної фінансової незалежності, але може іноді жертвувати собою на благо іншим.

Нумерологія і дата народження кажуть, що ця людина деколи поводиться замкнуто і навіть зверхньо, але, коли починає довіряти, то проявляє чуйність і вразливість.

Кількість аури 11 — срібний

Люди з незвичним срібним кольором аури дуже мрійливі. Це великі фантазери. При цьому чесні й довірливі. Вони часто ідеалізують все у своєму житті. При цьому у них добре розвинена інтуїція.

Дата народження вказує, що такій людині найбільше підходить творча професія.

Кількість аури 22 — золотий

Третій незвичайний колір аури. Належить потужному людині з майже безмежною енергетичним потенціалом. У нього великі амбіції, які він успішно втілює в життя. При цьому відповідальний, часто відповідає за багатьох інших людей, наділений впливовістю та владою. У нього сильна доля.

Нумерологія і дата народження вказують, що людина із золотою аурою домагається в житті приголомшливого успіху, це сильний лідер, а його енергетику відчувають навіть звичайні люди на відстані.

Ким була людина у минулому житті можна точно дізнатися за датою народження

Також дивись відео по темі:

Також читай про те, що астрологи назвали знаки Зодіаку, на чиєму боці буде Фортуна до кінця 2019 року. Їм дуже пощастить, адже у них збудеться найзаповітніше бажання. Хто ці 4 щасливчика, чиї мрії скоро здійсняться?

А ще проходь тест-передбачення, який допоможе тобі дізнатися, яке твоє таємне бажання зовсім скоро втілитися в реальності. Цей тест дуже точним, так як працює безпосередньо з підсвідомістю.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. "Кухар – молодець, тонко затролила Фреймут": у Мережі розкритикували зірковий батл на "Танцях з зірками" (відео).

  2. Настя Каменських з подовженим каре одягла прозору сукню і вийшла на сцену, засвітивши, від чого без розуму Потап (ФОТО).

  3. Почала потребувати? Андрій Малахов розповів, як йому зателефонувала хвора Анастасія Заворотнюк з важливим проханням.

  4. Як нова технологія pH Balance одночасно піклується про шкіру голови і волосся? Дізнайся подробиці.

  5. Дитячий ортопед розповів про найкраще і найгірше взуття для дитини.Важливо знати всім батькам.