Астролог Владлен Маєвський спеціально для Clutch розповів про те, що означає повний місяць 14 вересня. За його словами, це буде дуже сильний день, який при цьому несе велику загрозу людям. Якщо цією силою не скористатися, то багато хто зіткнуться з нерозв'язними проблемами. Астролог дав підказку, як пережити цей страшний день.

Ранкова молитва до Господа на кожен день: для вдалого дня, для успіху і радості

Страшний день повня 14 вересня: астролог розповів про велику загрозу

«Повня 14 вересня — це 15-ий та 16-й місячні дні. Місяць буде перебувати в знаку Риби. Але почнеться повня вже 13 вересня ввечері в 19:11 і триватиме до самого ранку 15 вересня. І це найнебезпечніший час місяці, — говорить астролог Владлен Маєвський. — Це означає, що вже сьогодні ввечері, в п'ятницю 13-го, люди почнуть відчувати вплив повного місяця.

Не пощастить тим, хто змушений працювати в п'ятницю ввечері або в суботу, особливо тим, у кого робота пов'язана з розумовою діяльністю. Пов'язано це з тим, що здатність до концентрації різко спаде практично до нуля. Буде складно зібратися з думками, аналізувати і міркувати.

Популярні новини зараз

"Ку-ку, мій хлопчик!": екс-Nikita Анастасія Кумейко поділилася пікантними знімками в душі (ФОТО)

"Українська Беллуччі": Даша Астаф'єва оголилася перед об'єктивом Соні Плакидюк

У білій міні-спідниці: 41-річна Лорак вразила більш стрункою фігуркою

Як виглядали наложниці султанського гарему 100 років тому: останні наступниці Роксолани

Показати ще

Не виключено, що ніч на 14 вересня буде важкою. Можуть снитися погані сни, нічні кошмари, всі тривоги дадуть про себе знати і загостряться. Вночі можуть виникати страшні ілюзії і відчуття втрати себе та світу навколо себе.

Також повня 14 вересня небезпечна тим, що в цей день нічия доля не визначена. Зараз жодна людина не може бути впевнена у своєму майбутньому. Кожна дія може стати доленосною, навіть якщо це просто рішення сходити в магазин. Тому краще утриматися від необачних вчинків і постаратися не приймати рішення.

Вибір, зроблений в цей день, або рішення, прийняті в повний місяць, не будуть мати позитивний результат. Ймовірно, вони призведуть до занепаду і великих проблем. Тому краще будь-які рішення відкласти на час, хоча б до понеділка.

Також у повню 14 вересня виникне багато конфліктів. Стосунки в родині, з друзями і коханими будуть дуже напруженими. Тому може збільшитися число розлучень і побутових конфліктів. Як я вже говорив, краще не приймати рішення розлучитися, так як на тверезу голову ви зможете по-справжньому оцінити своє бажання розлучитися з коханою людиною, адже місяць у цей день занурює людей світ ілюзій. Все, що відбувається, може здаватися не тим, чим воно є насправді.

Також не можна проводити жодних лікувальних та хірургічних процедур. Рани просто не будуть гоїтися, а лікування може не тільки не мати позитивного ефекту, але навіть може заподіяти шкоду.

Також варто утриматися від вживання спиртних напоїв. Їх вплив посилиться і призведе до прийняття невірних і імпульсивних рішень, про які людина потім сильно пошкодує, але їй доведеться все життя розплачуватися за свій необачний вибір.

Однак повня 14 вересня — це ще і енергетично сильний день. Якщо його провести вдома, далеко від спокус, спілкування та активної діяльності, то можна вилучити для себе велику користь.

Наприклад, можна працювати з енергією і матеріалізацією бажань. Можна проводити спеціальні ритуали для повного місяця. Або просто побути на самоті, поміркувати про життя, подивитися приємні фільми. У цьому випадку ризик негативного впливу місяця буде зведений до мінімуму.

Головне, не піддаватися на погані думки і пам'ятати, що це день ілюзій і все, що приходить в голову — міф, не варто цьому вірити і цим керуватися у своїх вчинках».

Потужна повня 14 вересня: сильні домашні заговори на гроші, роботу, успіх, любов

Також дивись відео про те, якими дарами боги наділили кожен знак Зодіаку:

Також читай про те, що астрологи назвали знаки Зодіаку, на чиєму боці буде Фортуна до кінця 2019 року. Їм дуже пощастить, адже у них збудеться найзаповітніше бажання. Хто ці 4 щасливчика, чиї мрії скоро здійсняться?

А ще проходь тест-передбачення, який допоможе тобі дізнатися, яке твоє таємне бажання зовсім скоро втілитися в реальності. Цей тест дуже точний, так як працює безпосередньо з підсвідомістю.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн.