Астролог Владлен Маєвський спеціально для Clutch розповів про те, який день у вересні буде найсильнішим. За словами експерта, такий день настане вже завтра — 5 вересня. Всі аспекти цієї місячної доби будуть сприятливими і нададуть дуже позитивний вплив на людей.

Щоб допомогти досягти мети і налагодити своє життя, астролог дав цінні поради.

Щасливчики: 4 знака Зодіаку, у яких виповниться бажання до кінця 2019 року

5 вересня   найсильніший день місяця: важливі поради астролога

«5 вересня   найсильніший день місяця, — каже астролог Владлен Маєвський.   Це 5-та місячна доба, місяць росте і його схід відбудеться в обідній час, після 13 години дня. Саме з цього моменту почнуться сплески сили.

Місяць перебуває у сузір'ї Стрільця. А Стрілець надає дуже сприятливий вплив. Він протегує кар'єристам, людям, які прагнуть заробляти великі гроші. Тому сьогодні ідеальний день, щоб шукати нову роботу, ходити на співбесіду, просити про підвищення на посаді або в зарплаті, проводити операції або переговори, підписувати договори. Також дуже успішно пройдуть будь-які далекі подорожі.

Зростаючий місяць принесе збільшення прибутку і надає хороший вплив на здоров'я. Зазвичай саме в цей період, до другої чверті, проводять різні ритуали, в яких потрібна сила зростаючого місяця.

Більш того, 5 вересня дуже сильно загострюється інтуїція. Будь-яке питання вдасться вирішити легко, головне, прислухатися до свого внутрішнього голосу. Це допоможе у вирішенні як робочих питань, так і особистих.

Люди будуть сповнені енергії, активні, здатні на звершення. Сил так багато, що можна буде зробити те, на що ви раніше не вирішувалися.

Також день тижня 5 вересня — це четвер, що теж дуже сприятливо. Цей день приносить успіх і славу. Можна виступати на заходах і проводити конференції — наслідки для виступаючого будуть дуже хорошими.

Таким чином, день 5 вересня потрібно провести як можна активніше і спробувати встигнути все. Проявіть ініціативу в роботі, подавайте заяви, говоріть з начальством, просувайте свою кандидатуру, пропонуйте нові ідеї, відвідуйте культурні заходи.

В інших сферах життя можете проявити не меншу активність. Будь-які справи сьогодні будуть вдалими.

Якщо ви віддаєте перевагу користуватися силою місяця для ритуалів, то сьогодні найкращий день, щоб у такий спосіб допомогти собі в житті, так як місяць надзвичайно сильний і позитивний».

Чарівні жінки за знаком Зодіаку: зведуть з розуму будь-якого чоловіка

Також дивись відео, з якого ти дізнаєшся, які знаки Зодіаку стають гіршими матерями — їм народжувати протипоказано:

Також читай про те, що вчені з'ясували, що існують імена безсмертя. Їх власники живуть набагато довше всіх інших і можуть навіть перевищити 100-річний рубіж.

А ще проходь тест-передбачення, який допоможе тобі дізнатися, яке твоє таємне бажання зовсім скоро втілитися в реальності. Цей тест дуже точним, так як працює безпосередньо з підсвідомістю.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн.