Молодик 30 серпня називається чорним. Таку назву прийнято в астрономії і говорить вона про те, що це другий молодик за один календарний місяць. Це явище рідкісне, а місяць з астрологічної точки зору під час таких аномалій найбільш сильний.

Астролог Владлен Маєвський спеціально для Clutch розповів, як вплине надпотужний місяць на знаки Зодіаку, які зміни принесе новий місячний місяць і як можна скористатися цим часом, щоб побудувати кар'єру і розбагатіти.

Знаки Зодіаку, які доб'ються казкових висот у вересні: прогноз Павла Глоби

Чорне молодик 30 серпня принесе розвиток в кар'єрі

«Молодик досягне найвищої точки 30 серпня о 13:37 за київським часом. З цього моменту почнеться новий місячний місяць, який пройде під сузір'ям Діви. В цей же момент крім Місяця в знаку Діви будуть і ще 4 планет: Марс, Венера, Сонце і Меркурій. Таке сполучення надасть сильний вплив на знаки Зодіаку і на весь наступний місяць у тому числі, — каже астролог Владлен Маєвський.

Популярні новини зараз

Мокра і гаряча: Настя Каменських оприлюднила відео з душу

Знищить потенцію: названа страва, від якої повинен відмовитися кожен чоловік

Колишня дружина Потапа в напівпрозорому вбранні втерла ніс Каменських

Доктор Комаровський назвав саму корисну кашу для дитини: і це не вівсянка

Показати ще

У вересні Дівою буде керувати Меркурій. Він зробить основний вплив на зміни в житті — і в першу чергу воно буде стосуватися сфери кар'єри, професійного зростання і грошових вкладень.

Найкраще, що можуть зробити знаки Зодіаку з початку вересня, так це зайнятися своєю кар'єрою. Можна змінити роботу, зосередитися на додатковому заробітку або розвивати наявну справа. Добре вкладати інвестиції. Будь-які борги треба повернути. Дуже рекомендую починати нову справу або бізнес саме зараз — це дуже сприятливий період.

Все, що стосується роботи, буде набирати обертів і активізуватися. Зараз ви можете реалізувати себе і знайти кращі можливості для життя.

Щоб місяць пройшов успішно, потрібно вже на молодика 30 серпня починати робити те, що сприятливо для Діви: скласти список справ на місяць, поставити кар'єрні цілі, визначитися зі шляхом розвитку, підібрати вакансії, скласти список або колаж бажань, чітко організувати кожен день — Діва це дуже любить. Також добре буде відкоригувати свій раціон харчування і почати дієту.

Майбутній місяць сильно вплине на знаки Зодіаку. Але головне правило періоду   зосередитися на теперішньому моменті і реаліях життя. Всю увагу слід приділити кар'єрі. Тоді за підсумком місяця ви вже багато чого досягнете і прорветеся до кращого життя».

Невдахи вересня: Глоба назвав знаки Зодіаку, у яких скоро почнеться чорна смуга

Також дивись відео, в якому ведичний астролог Аліна Кузимович відповідає на найбільш інтригуючі питання: 1) чому характер не відповідає знаку Зодіаку? 2) чи можна змінити визначене майбутнє? як вибрати дату для народження дитини? — і інші не менш цікаві питання.

Також читай про те, які самі нещадні знаки Зодіаку: вони покажуть, що означає відчувати себе комашкою. У них немає ні совісті, ні моралі, ні співчуття. І з такими краще взагалі не зв'язуватися — розчавлять кожного неугодного на своєму шляху.

А ще читай про те, як вибрати ікону-заступницю саме для себе. У кожної людини по даті народження є особиста ікона-заступниця. Її потрібно завжди тримати при собі, щоб ангел-охоронець захищав від усіх бід і нещасть.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн.