Сумісність знаків Зодіаку не завжди можлива. Деякі знаки Зодіаку абсолютно не поєднуються, а їх тандем може стати причиною справжньої катастрофи.

Астрологи назвали 4 зодіакальних пари, відносини яких не тільки приречені, але і здатні принести справжні обом партнерам.

Знаки Зодіаку, які доб'ються казкових висот у вересні: прогноз Павла Глоби

Знаки Зодіаку, чия зустріч призведе до катастрофи

№1 Овен + Водолій

Сумісність цієї пари просто неможлива. Ці знаки Зодіаку ніколи не зможуть ужитися разом.

Популярні новини зараз

Сім питань про ботокс, які ти соромилася задати

Вчені назвали простий продукт, який допомагає боротися з холестерином

Вчені показали, як виглядали предки слов'ян скіфи: портрети чоловіки, жінки і царя

Як за допомогою звичайного стільця можна визначити наявність раку легенів: проста перевірка

Водолій понад усе цінує особистий простір, свободу і не прагнути до того, щоб ставити сім'ю і шлюб на перше місце. До того ж, він любить вести розмірене життя.

Овен ж, навпаки, дуже активний, ніби у нього пропелер в одному місці, а тому їх ритми життя просто не збігаються. А ще для Овна дуже важлива сім'я і він чекає тотальної вірності і відданості від партнера, яку Водолій не здатний дати.

Тому разом вони лише руйнують один одного.

№2 Лев + Телець

Ці знаки Зодіаку не настільки різні, але саме тому їх сумісність і неможлива.

Вони обидва гарячі, пристрасні й імпульсивні. Їх любов нагадує пожежа. Але в пожежі швидко згоряють. Кохання перетворюється на ненависть, нерозуміння в скандали, вимоги ультиматуми. І ніхто не готовий поступатися.

Лев і Телець не можуть жити разом. Але, якщо спробують, то і жити одне без одного потім не можуть. Розставання дається болісно і руйнівно. А все закінчується тотальної ненавистю.

№3 Скорпіон + Водолій

В цій парі знаки Зодіаку розлучаються з-за різного погляду на життя.

Водолій романтичний, креативний і мислить нешаблонно. Скорпіон ж скоріше консерватор і прагматик. Він постійно вимагає від партнера, щоб він став більш практичні. А Водолій від цього поступово звіріє.

Кінець роману зазвичай настає не швидко, а через роки. Але це роки перетягування ковдри і породжених комплексів.

№4 Козеріг + Риби

Ну дуже різні знаки Зодіаку. Риби романтичні, Козероги практичні. Перші витають у хмарах, другі домагаються успіхів у кар'єрі. Єдине загальне — частка меркантильності, присутня в обох.

Закінчується все тим, що через кілька років подружжя знайдуть один одного тільки в якості співмешканців, які деколи зустрічаються на загальній кухні. Козеріг всю свою увагу віддає роботі, а Риби… а Риби всьому іншому, але тільки не роботі або Козерогові.

Найдоступніші жінки за знаком Зодіаку: їх навіть не доводиться завойовувати

Також дивись відео, в якому астролог Рената Раєвська відповідає на найбільш інтригуючі питання:

Таеже читай про те, які самі нещадні знаки Зодіаку: вони покажуть, що означає відчувати себе комашкою. У них немає ні совісті, ні моралі, ні співчуття. І з такими краще взагалі не зв'язуватися — розчавлять кожного неугожного на своєму шляху.

А ще читай про те, як вибрати ікону-заступницю саме для себе. У кожної людини по даті народження є особиста ікона-заступниця. Її потрібно завжди тримати при собі, щоб ангел-охоронець захищав від усіх бід і нещасть.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн.