Сьогодні за церковним календарем День Марини. Насправді, назва подвійне свято — Марини-Пимены, так як сьогодні шанують двох святих мучеників — святого Марина і святого Пимона. Звичайно ж, згадують і святу мученицю Марину. А прикмети на 20 серпня застерігають про специфічну небезпеку і кажуть, що не можна робити, щоб біди в будинку не було.

Чорний гороскоп: яка темна сутність ховається всередині тебе за датою народження

Звичаї на 20 серпня — День Марини

Це день ознаменував собою закінчення літа. Сьогодні прийнято працювати, а от лінуватися не можна, а то голова і спина весь рік будуть сильно боліти.

Також сьогодні обов'язково господині роблять страви з малиною. Збирають останній урожай ягід і роблять випічку, пиріжки або варення. Прикмети на 20 серпня кажуть, що страви з малиною в День Марини приносять здоров'я і благополуччя в будинок.

Свята Марина

Популярні новини зараз

Павло Прилучний розповів правду про зраду Агати Муценієце

Регіна Тодоренко зізналася, що її сину від Топалова поставили страшний діагноз у два місяці – «почуття провини з'їдало зсередини»

А в паспорті-то інша прізвище: Алла Пугачова здивувала народ справжнім ім'ям – подробиці

Вагітна від Дана Балана Тіна Кароль показала зворушливі обійми з найважливішим чоловіком у її житті

Показати ще

Але є і більш хвилюючі прикмети. Так, наприклад, ряд повір'їв пов'язаний з лелекою.

Побачити лелеку 20 серпня — це справжнє знамення. Тлумачення ознаки залежить від деяких супутніх факторів:

  • якщо побачити в цей день лелеки і притулитися до забору або стіни, то спина більше не буде хворіти;
  • якщо побачити лелеку і при цьому в кишенях або при собі буде хоч монета, то, значить, весь рік справи і фінанси будуть на високому рівні, а от якщо при собі немає ні гроша, то весь рік будеш бідувати;
  • якщо самотня жінка побачить, як самотній лелека нерухомо стоїть на одній нозі, то, значить, їй загрожує безшлюбність і вона ніколи не вийде заміж;
  • якщо жінка побачить, як летить пара лелек, то їй варто готуватися до швидкого заміжжя і навіть до пологів;
  • якщо заміжня жінка побачить самотнього лелеки, які ще й кричить, то їй загрожує вдівство.

Заговори на 20 серпня — День Марини

Заговір для жіночого здоров'я і щоб вийшло зачати дитину.

Якщо довго не виходить зачати дитину, то треба встати перед дзеркалом, погладжувати свій живіт за годинниковою стрілкою і говорити слова:

«Господи, як ти дав людям Місяць і сонце, легкі хмари і чисті зорі, ясне небо і матінку-землю, так дай і мені, рабу Божу (ім'я), понести і народити дитя. Як на небі місяць молодий родився, так би і в утробі моїй дитенок зародився. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

Лелека, який стоїть на одній нозі — погане знамення

Прикмети на 20 серпня — День Марини

  1. Схід червоний, яскраво-червоний, кривавий — вдень буде дощ.
  2. Лелеки покидають наші краї — чекай швидку і холодну осінь.
  3. Прикмети на 20 серпня кажуть, що страви з малиною сьогодні обов'язкові — приносять здоров'я і благополуччя.

Невдахи вересня: Глоба назвав знаки Зодіаку, у яких скоро почнеться чорна смуга

Також дивись відео, з якого ти дізнаєшся, які знаки Зодіаку стають гіршими матерями — їм народжувати протипоказано:

Також тобі буде цікаво дізнатися про те, які знаки Зодіаку серед чоловіків є природженими альфонсами. Вони корисливі та не гребують жити за рахунок жінки. Здатні задурити гольову будь повиснути на її тендітних плечах і фінансах.

А ще читай про те, як вибрати ікону-заступницю саме для себе. У кожної людини по даті народження є особиста ікона-заступниця. Її потрібно завжди тримати при собі, щоб ангел-охоронець захищав від усіх бід і нещасть.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн.

Також редакція Clutch радить прочитати:

1)

Ведуча Сніданку з 1+1 Неля Шовкопляс має справді різнобічний кіносмак. У добірці ми зібрали найулюбленіші фільми Нелі різних жанрів і років.

2)

Як давно смартфон перестав сприйматися як новинка? Гаджет настільки міцно увійшов в наше життя, що ми перестали помічати всі його переваги. Ці 5 фільмів нагадають про те, яким важливим винаходом для людства є мобільний пристрій.

3)

Ми підготували добірку найбільш цікавих фільмів про жінок, які мотивують своїм прикладом і вражають сильним характером, стійкістю, витримкою.

4) 

Правильне харчування і спорт допомагають змінити фігуру, а також покращують стан здоров'я. Дивись надихаючі історії про схуднення і дізнайся думку експертів щодо здорового способу життя в добірці фільмів і передач.

5)

Карантин ще триває, а ти вже переглянула всі нові серіали? Дивись добірку улюблених комедійних серіалів, які вже стали класикою телебачення. Ця плеяда зірок гарантовано зробить будні більш веселими і менш монотонними.