У деяких представників зодіакального кола схильність до безвідповідальності набагато більше, ніж у інших. Ці знаки Зодіаку серед чоловіків зазвичай бояться сім'ї, не поспішають одружуватися, а якщо раптом дізнаються про незапланованої вагітності своєї дівчини, то дуже велика ймовірність, що майбутня мама побачить тільки як п'яти миготять у її благовірного.

Хто ж ці ненадійні знаки Зодіаку серед чоловіків, які залишають жінок матерями-одинаками?

Знаки Зодіаку, які стануть суцільним розчаруванням після весілля

Знаки Зодіаку, які збігають, якщо їх дівчина завагітніє

Близнюки

Це один із найбільш безвідповідальних знаків. Будь-які серйозні відносини даються йому важко. У нього двоїста натура, яка не сприймає ніякого контролю або визначеності. Він любить жити на широку ногу і робити все, чого душа бажає. А тому дитина не входить в плани цього чоловіка, адже це такий жорсткий обмежувач.

Популярні новини зараз

"Такий багатий": переможниця "Холостяка" з Мельником показала нового коханця

Тодоренко в прозорому купальнику показала розкішні форми, якими підкорила Топалова: "ух, яка..."

Ані Лорак після весілля з Єгором Глібом розповіла про почуття до іншого

Не гірше, ніж дружина Потапа: 49-річна Білик в ботфортах і комбінації вразила стрункими ногами

Показати ще

Близнюки можуть запросто втекти, якщо дізнатися, що їх дівчина вагітна. Навіть якщо вони готувалися до народження дитини і хотіли його, сам факт вже може налякати цих чоловіків. А моральний кодекс дозволить їм втекти, і навіть совість не зачешеться.

Терези

Терези — знаки Зодіаку, які завжди в сумнівах. Тому не дивно, що при новини про вагітність вони впадають у стан шоку. Дитина — це те, від чого вже не відмовишся. Це назавжди. А Терези майже ніколи не впевнені у своєму виборі, у своєму рішенні.

Ці чоловіки вічно сумніваються. Втім, якщо їх жінка мудра і зможе їх направити, то цей знак може навіть не втекти, а стати прекрасним батьком. Головне, переконати його, що це правильне рішення і дати впевненість в собі і в майбутньому.

Стрілець

Стрільці — знаки Зодіаку, які дуже, дуже-дуже довго не поспішають одружуватися. Вони волелюбні, незалежні і люблять жити на повну котушку. Дитина вже точно не вписується в їхні плани. Та й совість у Стрільців часто перебуває в зародковому стані. Тому ці чоловіки без зайвих проблем можуть заявити своїй вагітній дівчині щось на зразок «Виріши якось цю проблему, а мене не втягуй».

Але все ж якщо показати Стрільцеві, що дитина може бути не тільки обмежувачем, а ще й другом, з яким можна весело проводити час, то цей чоловік запросто змінить свою думку і може стати дуже хорошим товаришем своєму чаду.

ТОП-5 найбільш негативних чоловічих імен: їх володарі жорстокі і безсердечні

Також дивись відео, з якого ти дізнаєшся, які знаки Зодіаку стають гіршими матерями — їм народжувати протипоказано:

Також тобі буде цікаво дізнатися про те, які знаки Зодіаку серед чоловіків є природженими альфонсами. Вони корисливі та не гребують жити за рахунок жінки. Здатні задурити гольову будь повиснути на її тендітних плечах і фінансах.

А ще читай про те, як вибрати ікону-заступницю саме для себе. У кожної людини по даті народження є особиста ікона-заступниця. Її потрібно завжди тримати при собі, щоб ангел-охоронець захищав від усіх бід і нещасть.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!