Ми розпитали потомственную ворожку Василину Онищенко, що принесе повний місяць 15 серпня людям. За словами відьми, це найкращий час, щоб залучити гроші в своє життя, так як повний місяць у серпні буде особливо сильна.

Найпотужніший повний місяць у серпні: астролог розповів, які колосальні зміни відбудуться

Як залучити гроші в повню 15 серпня: поради потомственої ворожки

«Цей повний місяць буде дуже сильним, — каже ворожка Василина Онищенко. — Це найкращий час, щоб привернути успіх і гроші в своє життя.

Згідно зоряній карті, повний місяць пройде під заступництвом Сонця і Венери. З'єднання цих планет принесе потужний сплеск позитивної енергії. Цим можна скористатися собі на благо.

Популярні новини зараз

Нова конкурентка Каменських: дружина Олега Винника в ультракоротком міні засвітила ідеальну фігуру

"Дан Балан вибачився?": Тіна Кароль спробувала приховати кільце на безіменному пальці - фото

Ольга Сумська пояснила, чому спить з чоловіком Борисюком в різних кімнатах

Алан Бадоєв оприлюднив закулісні кадри з Лободою і Барських напередодні їх поцілунку

Показати ще

Щоб залучити гроші в це повня, вийдіть на вулицю опівночі. Можна навіть на балкон. Головне, щоб ви бачили місяць на небі і нічого не заважало вашому погляду. Візьміть найбільшу купюру, яка є в будинку, і гаманець.

Гаманець можна купити спеціальний на цей випадок, бо він обов'язково повинен бути червоного або золотого кольору. Саме ці кольори притягують гроші.

Стоячи під місяцем, потрібно протягнути купюру так, щоб на неї падало місячне світло. Уявіть, як гроші наповнюються могутньою силою в повний місяць. І скажіть: «Матінку-Повню ні про що не просять, вона сама приносить багатство. Так буде моя купюра місячною силою наповнюватися, множитися, розмножуватися так розводитися, в моєму кошелі плодитися, своє потомство приводити, мені приносити прибуток. Хай буде так, як я кажу. Амінь».

Потім покладіть купюру в гаманець. А гаманець залиште на вікні лежати на всю ніч, щоб він наповнювався місячної енергією.

Витрачати заговорені гроші не можна ні за яких обставин — це нерозмінна купюра. Якщо її витратити, ефект буде зворотним, так як енергія зруйнується.

Нехай грошик лежить в гаманці. Вона буде притягувати своїх побратимів.

Це дуже сильний змова, що в повню наділяється особливою могутністю».

Місячний календар сновидінь: коли сняться віщі сни

Також дивись відео, з якого ти дізнаєшся, які знаки Зодіаку стають гіршими матерями — їм народжувати протипоказано:

Також тобі буде цікаво дізнатися про те, які знаки Зодіаку серед чоловіків є природженими альфонсами. Вони корисливі та не гребують жити за рахунок жінки. Здатні задурити гольову будь повиснути на її тендітних плечах і фінансах.

А ще читай про те, як вибрати ікону-заступницю саме для себе. У кожної людини по даті народження є особиста ікона-заступниця. Її потрібно завжди тримати при собі, щоб ангел-охоронець захищав від усіх бід і нещасть.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!