Ми зібрали жіночі та чоловічі імена, якими краще не називати дітей, якщо ти не хочеш, щоб у твоєї дитини була нещаслива доля.

Порочні та грішні знаки Зодіаку: демони в пеклі їх зустрінуть, як своїх

Імена для дівчаток

Нещасливі імена для дівчаток

Антоніна

Тоня — це зазвичай досить сильна жінка. Але вона надмірно відповідальна, бере на себе занадто багато, відповідає за безліч доль, страждає від їх помилки і недосконалості. Тоню часто використовують і виставляють у всьому винуватою.

Інна

Для жінки це ім'я навряд чи принесе щастя. Якщо Інна не буде будувати кар'єру, то у неї нічого не буде в житті. Тому вона швидко перетворюється в ділову сталеву леді. Але при цьому залишається самотньою. Якщо ж раптом і заведе сім'ю, то буде проявляти себе як дуже сварлива дружина.

Популярні новини зараз

22-річна падчерка Потапа вразила відвертим образом без нижньої білизни і в туфлях на підборах - фото

Тоді і зараз: як змінилися дівчатка, що зіграли Женю в серіалі "Свати"

Коханка Меладзе показала соковиті вигини у білизні і панчохах: Брежнєва скрипить зубами від заздрості

Східна принцеса: Ані Лорак показала доньку від колишнього чоловіка

Показати ще

Мілена

Такі імена, як це, звучать дуже ніжно і привабливо. Але ось дівчинці-власниці воно нічого хорошого не принесе. Це ім'я дуже слабке. Жінка буде покірною, слабовольной, веденої. У неї немає сили волі, нею постійно маніпулюють і помыкают. Життя пов'язує зазвичай з абьюзером.

Імена для хлопчиків

Нещасливі імена для хлопчиків

Борис

Борис — це борець. Ось і доводиться йому все життя буквально боротися за місце під сонцем. Нічого йому не дається легко. Він постійно повинен битися, стикається з великими проблемами, переживає багато зрад і розчарувань. До того ж, ще й сприймає всі негаразди як драми вселенського масштабу.

Савелій

Це ім'я красиве, але не дуже добре для хлопчика. Значення імені — «важка праця». Ось і вся життя у цього чоловіка виходить важкою. А найбільше труднощів у побудові відносин з жінками. Вони просто-напросто постійно його зраджують і кидають.

Тарас

Такі імена, як це, приносять одні проблеми своїм власникам. Тарас — гульвіса, баламут і бунтар. Починає вести себе бунтарськи вже в підлітковому віці і з роками це не проходить. Постійно вплутується в переробки. А до середнього віку може навіть пристраститися до дуже шкідливим і згубним звичкам.

Ось про що постійно брешуть самі нечесні знаки Зодіаку: Близнюки, Терези, Рак та інші

Також дивись відео, з якого ти дізнаєшся, які знаки Зодіаку стають гіршими матерями — їм народжувати протипоказано:

Також тобі буде цікаво дізнатися про те, які знаки Зодіаку серед чоловіків є природженими альфонсами. Вони корисливі та не гребують жити за рахунок жінки. Здатні задурити гольову будь повиснути на її тендітних плечах і фінансах.

А ще читай про те, як вибрати ікону-заступницю саме для себе. У кожної людини по даті народження є особиста ікона-заступниця. Її потрібно завжди тримати при собі, щоб ангел-охоронець захищав від усіх бід і нещасть.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!