13 серпня православні християни вшановують пам'ять святого Євдокима, а також це останній день перед Успенським постом. Він триває з 14 серпня по 27 серпня і присвячений Божій Матері Діві Марії, яка дізналася, коли за нею прийде смерть. Тому вона довго молилася і постила. В честь цього і виник Успенський піст.

Тому Євдокимові Заговини — це останній день, коли ще можна веселитися і куштувати різні страви. Також цей день дуже сприятливий для будь-якої роботи. Все, за що людина сьогодні не візьметься, вийде обов'язково успішно. Тому можна робити не тільки побутову роботу, але і починати важливі нові проекти, влаштовуватися на роботу, укладати великі угоди. День принесе вигоду й успіх кожному, хто зробить вагомий внесок в роботу.

Що не можна робити 13 серпня, в свято миколи та й ніколи:

  • Лінуватися. Чим старанніше і результативніше ти будеш працювати у цей день, тим прихильніше, якщо вірити прикметам, до тебе буде доля. Тому постарайся не займатися прокрастинацією, а зробити максимально велику кількість справ за день.

Євдокимові Заговини: що заборонено робити 13 серпня

Популярні новини зараз

Різали скальпелем без наркозу, але врятували: з'явилися подробиці про Анастасії Заворотнюк

Ось як виглядає найбільш маленька кішка в світі: навіть коли дорослішає, завжди залишається кошеням

Хворий на рак Борис Корчевников зізнався, що його зненавиділи колеги по цеху з дивною звички

«Розбила два серця»: Лазарєв висловився про нового партнера вагітної Лорак, яка пішла від Єгора Гліба

Показати ще
  • Вирушати в поїздки. Далека дорога виявиться дуже невдалою для тих, хто вирішив 13 серпня поїхати у відпустку чи у справах. Бажано відкласти подорож хоча б на один день, щоб успіх супроводжував тобі весь цей час.
  • Не можна викидати залишки зі столу. Вважається, що в цей день потрібно віддавати все зайве нужденним. Відмінний час, щоб зайнятися благодійністю — передай речі в дитячий будинок, допоможи самотній бабусі, надішли гроші на лікування, передай книги або одяг в будинок престарілих.

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що Ріанна знайшла дівчинку, яка неймовірно схожа на саму співачку в дитинстві. Зірка навіть опублікувала світлину маляти — вона була вражена, що на світі бувають такі збіги. А й справді, дівчинка просто копія Ріанни. Переконайся сама, перейшовши по посиланню.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch!