Астролог Владлен Маєвський розповів, що принесе повний місяць у серпні. За його словами, це буде дуже позитивний день, який зробить колосальний вплив на життя людей. Цей період сприятливий для різних ритуалів і виконання бажань. Якщо діяти правильно, то можна круто змінити своє життя.

Який ангел захищає кожний знак Зодіаку: охороняє і оберігає

найпотужніше повний місяць у серпні: астролог розповів про колосальні зміни

«Повний Місяць у серпні — один з самих впливових в 2019 році, — каже астролог Владлен Маєвський.

Повний Місяць увійде в цю фазу 15 серпня рівно в середині дня — в 15:30 за київським часом. А тому якраз пік повного місяця доведеться на робочий день, що дозволить досягти небувалих успіхів людям, які в цей момент будуть укладати важливі операції або здійснювати вагомі фінансові або ділові операції.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль у білому платтячку забула одягнути білизну, показавши свої "принади" публіці: "яка солодка..."

"Познайомиться з Тіною": мама Дана Балана виступить на "Голосі"

Дружина Дана Балана з "підступним" виразом обличчя вбила мережа

Сина покійної Жанни Фріске виповнилося 7 років: як зараз виглядає хлопчик— з Шепелєвим нічого спільного (ФОТО)

Показати ще

Повний Місяць буде перебувати під сузір'ям Водолія. Це хороше сполучення, так як Водолій надає дуже благотворний вплив, приносить натхнення, піднесення творчої енергії, покращує мислення, привносить нотку креативності.

Ніяких негативних впливів день не вплине. А тому можна сміливо ризикувати, укладати договори з великими сумами на кону, подорожувати, купувати і продавати житло або транспортні засоби.

повний Місяць у серпні — це день нових починань. Якщо ви хочете зробити щось вагоме в житті, що визначить весь її подальший хід і стане початком колосальних змін, то зараз саме час.

Можна навіть ризикнути і купити лотерейний квиток або взяти участь у якомусь розіграші. Може, джек-пот ви не виграєте, але приз у будь-якому випадку гарантований.

Прекрасний день для укладення шлюбу. А діти, народжені в цей день, будуть володіти даром передбачення, творчим мисленням і масою талантів. Сьогодні народжуються діти індиго.

Повня також надасть вплив на інтуїцію — вона суттєво загостриться. Потрібно прислухатися до свого серця. Можуть наснитися пророчі сни. Це не порожній день. Всесвіт буде посилати знаки — потрібно бути уважними і спостерігати за ними.

На політичній арені також можуть відбутися істотні зміни. Будь-які законопроекти, прийняті 15 серпня, будуть успішними і принесуть позитивні зрушення в житті України.

Я раджу сьогодні робити те, що ви найбільше хочете, але боїтеся це робити чи боїтеся невдач. Саме час ризикувати. Адже саме в повний місяць 15 серпня стає можливим виконання мрії».

Сильні імена-обереги для жінок: найщасливіші та захищають від бід

Також дивись відео, з якого ти дізнаєшся, як правильно виконувати свої бажання: як їх формулювати, як просити, як матеріалізовувати думки. Це допоможе тобі швидко отримати те, про що ти мрієш:

Також читай про те, чому в гаманець потрібно обов'язково покласти лавровий лист. Ти здивуєшся тому незвичайному влияюнию, яке може надати «лаврове листя».

А ще дізнайся, які знаки Зодіаку є власниками незвичайного дару Господа і чому саме вони стали обдарованими Богом. Може, і в тебе є такий божественний подарунок?

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!