9 серпня православні християни вшановують пам'ять святого Пантелеймона, який також здобув лик великомученика. Ще в юності його відправили на навчання до відомого лікаря, але незабаром Пантелеймон навчився всьому і став навіть більш відомим лікарем, ніж його вчитель. 

Одного разу він намагався вилікувати дитину, яку вкусила змія, але надії на життя не було. Тоді Пантелеймон почав благати Бога про лікування хлопчика, і малюк повністю вилікувався. Після цього Пантелеймон присвятив своє життя лікуванню хворих, причому робив це абсолютно безкоштовно. Тоді його і назвали Цілителем. Зараз вважається, що найбільше він допомагає лікарям і воїнам, але люди будь-яких професій 9 серпня просять у Пантелеймона здоров'я для себе і своїх близьких.

Що не можна робити 9 серпня, в свято Пантелеймона Цілителя:

  • Робити щось абияк. Якщо вже взялася за якусь справу, доведи його до кінця. Робота  9 серпня повинна бути ефективною і якісною. Пантелеймон не любив, коли люди ставляться до справи халатно, тому всім, хто виконає роботу «аби було», він принесе невдачі та хвороби.

"Ми не маємо права опустити руки": історія шестирічної онкохворий українки зворушила всю країну

Популярні новини зараз

Зірка "Дом-2" Ольга Бузова ледве втримала свої "персики": "Пристрасна жриця"

Скандальна Анастасія Волочкова не втримала груди в тісному піджаку (фото)

Ірина Горова показала те, про що Каменських може тільки мріяти: Потапу варто задуматися

Міні-плаття, бабусин светр і окуляри: зірка «Чудового століття» вразила незвичайним літнім вбранням

Показати ще

День Пантелеймона Цілителя: що не можна робити 9 серпня

  • Перераховувати дрібні гроші. Це може накликати фінансові проблеми на цілий рік. Також не варто давати в борг і вирішувати інші матеріальні проблеми.
  • Працювати з колючо-ріжучими предметами. Тобто, з веретеном, прядкою, ножицями, голками, гребенями і подібним. Вважалося, що такі види робіт 9 серпня приносять нещастя в дім, а також підвищується ризик поранитися.
  • Базікати. В цей день потрібно ретельно підбирати слова для того, щоб виразити свою думку, уникнути лайки, не брехати і не тріщати без угаву.

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що Ріанна знайшла дівчинку, яка неймовірно схожа на саму співачку в дитинстві. Зірка навіть опублікувала світлину маляти — вона була вражена, що на світі бувають такі збіги. А й справді, дівчинка просто копія Ріанни. Переконайся сама, перейшовши по посиланню.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch!

Також редакція Clutch радить прочитати:

1)

Ведуча Сніданку з 1+1 Неля Шовкопляс має справді різнобічний кіносмак. У добірці ми зібрали найулюбленіші фільми Нелі різних жанрів і років.

2)

Як давно смартфон перестав сприйматися як новинка? Гаджет настільки міцно увійшов в наше життя, що ми перестали помічати всі його переваги. Ці 5 фільмів нагадають про те, яким важливим винаходом для людства є мобільний пристрій.

3)

Ми підготували добірку найбільш цікавих фільмів про жінок, які мотивують своїм прикладом і вражають сильним характером, стійкістю, витримкою.

4) 

Правильне харчування і спорт допомагають змінити фігуру, а також покращують стан здоров'я. Дивись надихаючі історії про схуднення і дізнайся думку експертів щодо здорового способу життя в добірці фільмів і передач.

5)

Карантин ще триває, а ти вже переглянула всі нові серіали? Дивись добірку улюблених комедійних серіалів, які вже стали класикою телебачення. Ця плеяда зірок гарантовано зробить будні більш веселими і менш монотонними.