Місячний календар на серпень 2019 розповість, які фази Місяця в серпні і коли найважливіші дні. Дуже важливо знати, коли молодик і повний місяць у серпні 2019 року, так як в ці дні місяць надає підвищений вплив на людину і може як завдати шкоди, так і допомогти у досягненні бажаного.

Серпень обіцяє дуже багато сприятливих днів та стане позитивним періодом для будь-яких починань. Але що потрібно робити і коли?

Місячний календар на серпень 2019: що не можна робити в небезпечні дні

Місячний календар на серпень 2019

Коли молодик у серпні 2019

Звичайний місячний цикл становить 29 місячних днів. Це означає, що іноді, зовсім зрідка, протягом календарного місяця може бути два повний місяць або два молодика. Це трапляється дуже рідко — раз у кілька років, і у ці період місяць особливо сильна.

Популярні новини зараз

"Весілля вдалось": Тіна Кароль та Дан Балан відсвяткували важливу подію

Колишня дружина Потапа показала, що він втратив після розлучення

Дружина Дана Балана з "підступним" виразом обличчя вбила мережа

Пугачова схопилася за серце: 48-річна Крістіна Орбакайте налякала шанувальників дивним зовнішнім виглядом – скоро дізнаємося про розлучення?

Показати ще

У серпні 2019 року молодик трапиться двічі: 1 серпня та 30 серпня.

Під час молодика, яке трапляється двічі на місяць, місяць у народі називається чорною.

Молодик — негативний день. Може бути погіршення здоров'я, особливо у тих, хто страждає від хронічних захворювань. Психологічно виникне депресія, апатія і зниження життєвої активності. Можливі сварки і конфлікти. Краще не починати нові справи і не вирішувати важливі питання. Однак сила думки в цей час дуже сильна — думки можуть матеріалізуватися. Тому такі краще проводити вдома, далеко від суєти, і складати плани, ставити цілі і візуалізувати бажання.

Коли повний місяць у серпні 2019

повний Місяць у серпні припадає на середину місяця — 15 серпня.

Повня — це дуже сприятливий день. Можна приймати важливі рішення, робити вибір, що визначає життя, просувати себе і свої ідеї, починати щось нове, переїжджати — все це буде вкрай вдало.

У цей день можна стригтися, змінювати щось у житті. Особливо ефективні різні ритуали і змови для залучення грошей. Повний місяць виявляється приумножающий ефект.

Місячний календар сновидінь: коли сняться віщі сни

Також читай про те, чому в гаманець потрібно обов'язково покласти лавровий лист. Ти здивуєшся тому незвичайному влияюнию, яке може надати «лаврове листя».

А ще дізнайся, які знаки Зодіаку є власниками незвичайного дару Господа і чому саме вони стали обдарованими Богом. Може, і в тебе є такий божественний подарунок?

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!