Даний тест-передбачення працює з підсвідомістю. Також з його допомогою можна вважати енергоінформаційні потоки Землі, що і допоможе дізнатися майбутнє — саме так діють екстрасенси.

Проходити тест швидко і просто. Подивися на монети на картинці. Сконцентруйся на себе, подумай про те, як отримуєш гроші. А потім вибери одну монету, до якої тебе тягне найбільше інтуїтивно. Яка з цих монет твоя?

Тест на гроші: монети
Тест-передбачення: монети передбачать, коли у тебе з'являться гроші
Тест-передбачення: монети передбачать, коли у тебе з'являться гроші

Обрана монета передбачить, що тебе чекає в майбутньому і коли ти розбагатієш.

А тепер давай дізнаємося, коли тест пророкує тобі гроші.

Популярні новини зараз

Коханка Меладзе Еріка Герцег в мініатюрному топі показала, чим привабила його

З такою дружиною старий довго не протягне: Тетяна Брухунова продовжує знущатися над старим Євгеном Петросяном (ФОТО)

Жовте лице і стирчить язик: у Мережу потрапило рідкісне фото Анастасії Заворотнюк – там вона зовсім інша (ФОТО)

Сіточка і дві стрічки: Еріка Герцег показала дуже відверте фото у боді – Меладзе не знаходить місця з-за ревнощів, а Брежнєва в істериці (ФОТО)

Показати ще

Місячний календар сновидінь: коли сняться віщі сни

№1 Монета СРСР

Найближчі років 5 не чекай поліпшення матеріального становища. Воно залишиться тим же, що і зараз, коли ти проходиш тест. Змінити що-то можна, але незначно і тільки в тому випадку, якщо ти будеш докладати великі зусилля і плідно працювати. На випадок і Фортуну можеш поки не розраховувати — у тебе інша доля.

№2 Китайська монета фен-шуй

Зараз твоє життя поступово налагоджується. Ти знаходишся на шляху розвитку. Головне, не звертати з шляху — і тоді ти будеш примножувати успіх і гроші. Повільно, але вірно ти прийдеш до добробуту. Думай позитивно, розвивайся і не здавайся.

№3 Старовинна золота монета

Тест каже, що гроші зараз до тебе не йдуть. Ти особисто блокуєш їх прихід тим, що постійно на всіх економиш, жадничаешь і ведеш себе, як скнара. Такі настрої лише пригнічують грошову енергію. Все може змінитися, якщо ти будеш брати гроші легко, і розлучатися з ними також легко. Потіш себе періодично непотрібними дрібницями — і фінанси почнуть рости.

№4 Монета удачі «щасливий кіт»

Ти самий везучий людина! Тест говорить, що в даний момент у тебе найсприятливіший період життя. Удача тобі супроводжує. А різке і сильне зростання своїх доходів ти відчуєш зовсім скоро. Готуй кишені ширше — у них скоро посиплеться багатство.

Який ангел захищає кожний знак Зодіаку: охороняє і оберігає

Також читай про те, чому в гаманець потрібно обов'язково покласти лавровий лист. Ти здивуєшся тому незвичайному влияюнию, яке може надати «лаврове листя».

А ще дізнайся, які знаки Зодіаку є власниками незвичайного дару Господа і чому саме вони стали обдарованими Богом. Може, і в тебе є такий божественний подарунок?

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Картинка з сайту  http://testpokartinke.ru