Кожен Божий дар дано не для потакання своїм темним сторонам сутності, а для того, щоб нести світло в світ і просвіщати тих, хто загубився на шляху до світла. Деякі знаки Зодіаку мають призначення від народження наділені незвичайним даром від Бога.

Знаки Зодіаку з екстрасенсорними здібностями: від народження наділені сильним даром

Рак

У світі зла і спокус тільки одна може вивести заблукалі душі до світла і повернути їм жагу до життя. Це любов. Ракам Господь дарував Любов, як можливість показати всю повноту почуттів, всю їхню силу, і цією силою створити основу для продовження життя — сім'ю.

Діва

Ці знаки Зодіаку Господь наділив даром Пізнання і Розуму, щоб Діви досліджували світ, в якому живуть, розширювали його межі, прояснювали уми заплуталися, приносили користь, винаходили нові можливості взаємодії зі Всесвіту.

Популярні новини зараз

"Думала, що інцидент залишиться непоміченим": Марічка Падалко прокоментувала конфуз з випавшим зубом

"Вона знімає, а соромно мені": зірка "Дом-2" Ольга Бузова спритно розсунула ноги, засвітивши все найпотаємніше

Кістки просвічуються крізь шкіру: Заворотнюк показала, як виглядає зараз

Так схожа на маму, яку дуже давно не бачила: чоловік хворий на рак Заворотнюк показав що підростає дочка Мілу - «Вилита Настуня»

Показати ще

Ваги

Ваги наділена даром Сумніви. Адже сумнів — це те, що виводить людину з глухого кута і змушує побачити істину. Без сумніву, неможливо переконатися в своєму існуванні, без сумніву будь-яка реальність примарна. А сумнів приносить прозріння.

Стрілець

Стрільців Господь обдарував Щирістю. Саме ці знаки Зодіаку несуть у світ правду такою, яка вона є. Вони відкривають очі на те, що люди не хочуть бачити, і показують цінність істинного судження, непідвладного ілюзорного спотворення брехні.

Водолій

У Водоліїв є дар Свободи. Дар, який показує, ким може стати людини, який шлях він може вибрати. Дар, який відкриває всі шляхи і дає безмежні можливості вибору і розширення свідомості.

Риби

Риби — знаки Зодіаку, яких Господь наділив Співчуттям. Можливістю відчувати іншого як себе, розуміти іншого, співчувати, нести у світ милосердя і чистоту співпереживання, пробуджуючи серця втрачених.

Пари знаків Зодіаку, у яких народжуються найрозумніші і найобдарованіші діти – справжні генії

Також дивись відео, з якого ти дізнаєшся, як молодик 1 серпня втілити своє бажання в життя:

Також читай про те, чим незвичайні кароокі люди. У володарів карих очей є надзвичайні і навіть дивовижні здібності, яких немає у інших людей. Вони унікальні в своєму роді.

А ще тобі буде корисно дізнатися, які три предмета в жодному разі не можна тримати вдома — вони сильно притягують нещастя, невдачу і злидні. Проблема в тому, що ці речі є майже в кожному будинку. Але вони несуть дуже руйнує енергетику.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Як виглядає фігура Аніти Луценко без фотошопу? Журналістам Clutch попався ексклюзивний випадковий кадр.
  2. Віра Брежнєва після розлучення з Меладзе зіграла весілля з іншим. Співачка сказала: "Він зробив мені пропозицію. Я погодилася".
  3. У самому розпалі долгожданна літа ми розповіли, що означає SPF, як захистити шкіру від сонця і правильно підібрати крем. Дізнавайся багато нового і бери участь в конкурсі з цінними призами!
  4. Солодкі моменти вдома: зірки Instagram зізналися, що Nutella® - улюблений десерт як дітей, так і дорослих.
  5. Сонячний ранок в колі сім'ї може починатися не з кави, а з десерту Nutella®. Шоколадна паста - ідеальне доповнення до сніданку.
  6. Блогери України поділилися смачним блюдом власного приготування. А з Nutella® - це взагалі так просто і легко.