Перший Новий Місяць останнього місяця настане вже завтра. Новий Місяць 1 серпня обіцяє стати знаменною подією, адже закінчується період ретроградного Меркурія. Багато людей зможуть змінити своє життя і добитися бажаного, якщо скористаються сприятливим впливом місяця.

«Настає час трансформацій»: астролог розповів про кармічний переворот у серпні

Молодик 1 серпня: астролог розповів, як виконати бажання

Астролог Владлен Маєвський спеціально для Clutch розповів, що принесе з собою молодик 1 серпня, який вплив нададуть планети і Місяць на людей і як ми можемо використовувати цей вплив собі на благо.

«Молодик 1 серпня стане початком нової зоряної доби, яка принесе заспокоєння багатьом людям. Цей Новий Місяць найсильніший в 2019 році, — говорить астролог Владлен Маєвський.

Популярні новини зараз

Мокра і гаряча: Настя Каменських оприлюднила відео з душу

Зірка "Величного століття" вразила зміною іміджу: Роксолана вже не та (фото)

Вчені назвали кімнатні квіти, які підвищують активність мозку: секрет в особливих речовинах

Іван Охлобистін грубо прокоментував публічну зраду Христини Асмус Гаріку Харламову

Показати ще

Меркурій виходить з ретроградною фази, в якій він перебував протягом усього липня. Попередній місяць багатьох добряче пошарпав. Це був неспокійний період, так як на нього припав ще й коридор затемнень. Але тепер ситуація зміниться.

До того ж Місяць входить в сузір'я Лева. Його вплив буде позитивним і позначиться на житті багатьох людей. Лев принесе зміцнення позицій, затвердження влади, досягнення авторитету і популярності, покращення матеріального становища.

Місяць буде знаходитися в сполученні з Сонцем, що принесе позитивну сонячну енергію життя. Але тут головне теж не допустити помилок.

Молодик 1 серпня — день досить важкий, тому що є кордоном між однією й іншою зірковими фазами. Люди можуть відчувати незначне фізичне нездужання, можуть з'явитися невеликі негаразди в справах і відносинах. Але все це триватиме недовго, так як після того, як Місяць увійде в зростаючу фазу, почнуться еманації позитивного впливу світил.

Чого варто уникати, так це прояви зайвого егоцентризму, агресії, зарозумілості і авторитарності. Такими якостями наділяє людей сузір'я Лева. Але якщо стримати ці прояви, то вийде створити життя своєї мрії.

Оскільки в молодий місяць 1 серпня Місяць дуже сильний, то цей день краще провести далеко від турбот і суєти. Саме сьогодні можна закласти основи для побудови життя, яку бажає людина.

Я б порадив скласти план цілей, які необхідно досягти до кінця літа і до кінця року. Можна записати мети в блокноті, ранжувати їх за ступенем важливості.

Позитивно позначаться медитації та методи візуалізації, щоб запустити механізм здійснення бажань. Подумайте про роботу, яку хочете мати, про зарплату, яка вам необхідна, про відносини.

Місяць у серпні принесе і роботу, і престиж, і успіх, і навіть любов. Головне, щоб ви не пропустили момент і точно знали, чого хочете. Тому проведіть день в думках про бажаному, уявляйте, ніби це у вас вже є, відчуйте емоції радості від володіння бажаним. А потім відпустіть бажання. І зовсім скоро вони почнуть збуватися».

Глоба дав прогноз, хто зі знаків Зодіаку стане багатим в серпні: пестуни Долі

Також дивись відео, з якого ти дізнаєшся, як за допомогою Нового Місяця 1 серпня втілити своє бажання в життя:

Також читай про те, чим незвичайні кароокі люди. У володарів карих очей є надзвичайні і навіть дивовижні здібності, яких немає у інших людей. Вони унікальні в своєму роді.

А ще тобі буде корисно дізнатися, які три предмета в жодному разі не можна тримати вдома — вони сильно притягують нещастя, невдачу і злидні. Проблема в тому, що ці речі є майже в кожному будинку. Але вони несуть дуже руйнує енергетику.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!