Ці знаки Зодіаку — самі міцні і здорові. Серед них найбільше старожилів, і у них навіть є шанс дожити майже до 100 років.

Енергетичні вампіри за знаком Зодіаку: троэ кровососів, які випивають всі соки

Знаки Зодіаку, які майже не хворіють і живуть довше за інших

Овен

Хворіти Овен не любить — ось і не хворіє. У нього від народження дуже міцне здоров'я. Навіть застуди рідко трапляються. А якщо захворювання і з'являються, то вони зазвичай психосоматичного характеру і виникають із-за нервів і перевантаження нервової системи.

Однак Овни можуть отримувати травми більше інших. Тому їм не варто займатися небезпечними видами спорту. А ще для Овнів небезпечне переїдання, особливо перед сном.

Популярні новини зараз

Зірка "Величного століття" вразила зміною іміджу: Роксолана вже не та (фото)

З Кеті Топурією: після розлучення Володимир Остапчук відпочив на зоряному курорті

Тіна Кароль могла виконати бажання Дана Балана про первістка

Тарзану краще не бачити: спливло фото, на якому Королева бавиться з Ніколаєвим у басейні

Показати ще

Телець

Тельці — знаки Зодіаку, у яких завидне здоров'я. Вони дуже міцні. Єдина слабкість Тельців — смачна їжа. Вони можуть переїдати і набирати зайву вагу. А ожиріння викликає і інші проблеми.

Але якщо Телець буде контролювати свій апетит, то може прожити здоровими до глибокої старості.

Рак

Раки майже не хворіють. Точніше, вони думають, що хворіють. Просто вони іпохондрики і самі придумують собі нездужання. Насправді ж, у них дуже міцне здоров'я. Вони живуть до похилого років і можуть навіть не застуджуватися. Якщо, звичайно, не будуть нервувати. Але недовірливий характер все ж змушує Раків стикатися з деякими захворюваннями.

Скорпіон

Скорпіони — знаки Зодіаку, які теж дуже рідко хворіють. У них відмінний імунітет, а тому вони майже ніколи не заражаються. Але навіть якщо не пощастить підхопити вірус, то все одно переносять хвороби стойко, на ногах і в легкій формі.

Єдина проблема Скорпіонів — хронічні головні болі. Представники знаку багато думають, у них напружена робота мозку, яка стає причиною болю в голові.

Кімнатні квіти, які вбивають віруси і бактерії: лікують в сезон застуд

Також тобі буде цікаво дізнатися відповіді на багато питань.  Яку відстань проходить людина за своє життя? Що відбувається з жировими клітинами при схудненні? Скільки тарган живе без голови? Яка їжа ніколи не псується? Які тварини називають один одного по імені? Читай 30 дивовижних фактів про світ, про які може не знати навіть геній.

А ще тобі буде цікаво дізнатися, які кімнатні рослини є справжніми енергетичними вампірами — вони витягають енергетику людей і провокують сварки, невдоволення, стрес і апатію.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch.