Є знаки Зодіаку серед жінок, які зазвичай не знають відбою від шанувальників. Заради них чоловіки готові на багато що. Їх носять на руках, їм присвячують вірші. У них навіть може бути чергу з претендентів на серце. Але, на жаль, до весілля справа зазвичай не доходить. Чоловіки не хочуть одружуватися на цих жінках.

Астрологи розповіли, чому ці знаки Зодіаку стикаються з перешкодами на шляху до ЗАГСу.

Вони можуть перевернути весь світ: величні жінки за знаком Зодіаку

Знаки Зодіаку, яких обожнюють чоловіки, але заміж не кличуть

№1 Теризи

Прекрасні Терези вміють чарувати чоловіків. Це справжні жінки, які вміють себе подати, вміють бути слабкими, зацікавити. Вони дуже жіночні і ніжні. Тому вони легко западають у серце чоловіка.

Популярні новини зараз

Красуня-султанша: як в реальному житті виглядала улюблена сестра Сулеймана I

«Збрила брови»: Віра Брежнєва після розлучення з Меладзе кардинально змінила образ

Мокра Наташа Корольова показала свою квітку: Тарзан зацінив (фото)

Флай-йога: полетаем?

Показати ще

Проте Терези завжди залишають собі «запасний варіант». Навіть якщо ця дівчина в серйозних стосунках, все одно вона залишає за спиною кілька гідних кандидатів у потенційні чоловіки. А далеко не кожен чоловік буде терпіти постійні порівняння з іншими і чергу шанувальників.

№2 Стрілець

Біч цих жінок — їх прямолінійність. Вони говорять про все і прямо в лоб, навіть якщо було б тактовніше промовчати. Так, вони чарівні, вони заражають оптимізмом і поширюють навколо себе ауру щастя. А їх жага життя невичерпна. Однак неприваблива правда б'є по чоловічому самолюбству дуже боляче.

Своєю правдою Стрілець може принизити партнера, адже вона не посоромиться сказати, що в ліжку він не ахті, що як самець не реалізувався і що його черевце потребує тренажерного залу. Кому сподобаються такі нетактовні заяви, навіть якщо вони правдиві?

№3 Діва

Діви — знаки Зодіаку, які перфекціоністи до мозку кісток. Діва придумає собі образ ідеального чоловіка. І навіть якщо не знайде його, то спробує існуючого партнера «переробити» під себе. А чоловіки цього не люблять.

Діви подобаються своєю практичністю, охайністю, вони хороші господині, кар'єристки, не влаштовують істерик. Але ось їх бажання «ліпити» собі чоловіка відштовхує чоловіків.

№4 Телець

Ця дама володіє вогненним темпераментом. Вона дуже приваблива. Але вона велика власниця. Якщо вже в неї з'являється чоловік, то він повинен належати їй повністю, неподільно і цілодобово. Вона буквально позбавляє його свободи волі. Але при цьому сама залишає собі «запасні варіанти», фліртуючи з іншими чоловіками.

Сильній статі важко змиритися з позицією «особистої речі», тому часто вони вважають за краще втекти до того, як справа дійде до Загсу.

Чим незвичайні кароокі люди? У чому їхні неординарні здібності?

Також дивись відео, з якого ти дізнаєшся, як правильно виконувати свої бажання: як їх формулювати, як просити, як матеріалізовувати думки. Це допоможе тобі швидко отримати те, про що ти мрієш:

Також читай про те, які знаки Зодіаку серед жінок вийдуть заміж зовсім скоро — вже до кінця 2019 року! Відомий астролог Павло Глоба назвали щасливиць, які найближчим часом стануть володарками обручки. Таких тільки четверо!

А ще дізнайся, які 5 чоловічих імен роблять своїх володарів кращими чоловіками. Вони вірні, віддані і зроблять все заради своєї супутниці життя. Якщо хочеш бути за чоловіком, як за кам'яною стіною, то вибирай саме такого чоловіка.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!