Енергетичний вампіризм — явище, доведене біоенергетиками. Деякі знаки Зодіаку здатні живитися від енергії інших людей. Після такої «годівлі» у «жертви» виникає відчуття безсилля, емоційної виснаженості, слабкості, сонливості і відсутність життєвого тонусу.

Енергетичні вампіри далеко не завжди діють усвідомлено. Вміння підживлюватися від енергії іншої людини вроджене. Навіть вченими доведено, що людині, як і рослинам, потрібна енергія із зовнішнього джерела. У деяких людей є незрозуміла вроджена здатність «вампірити».

А як це зробити простіше всього? Через маніпуляції і «вивід» на емоції. Причому, емоції можуть бути різними — почуття провини, сором, гнів, жалість. Але всі вони негативні, що викликає ще більше відчуття виснаження.

Деякі знаки Зодіаку більше інших схильні до енергетичного вампиризму. Хто ж ці троє?

Вони можуть перевернути весь світ: величні жінки за знаком Зодіаку

Популярні новини зараз

Олег Винник записав відео з дружиною на відпочинку

Все могло бути по-іншому: Тетяна Навка видала давню таємницю чоловіка Анастасії Заворотнюк Петра Чернишова

Надя Дорофєєва засвітила татуювання в пікантному місці: "погана дівчинка" (фото)

22-річну дружину Дмитра Комарова запідозрили у вагітності: "Міс Україна" з'явилася на заході в просторому одязі (фото)

Показати ще

Знаки Зодіаку-енергетичні вампіри

№3 Лев

Лев зазвичай виводить оточуючих на такі емоції як занижена самооцінка, стан неповноцінності, відчуття себе негідним, заниження почуття власної важливості. Леви люблять грати на тому, що вони повинні у всьому перевершувати інших людей. Вони тиснуть власним нарцисизмом і королівською важливістю.

Ці знаки Зодіаку вміють поводитися так, ніби всі інші люди   нічого не значущі комашки. Вони пригнічують своєю величчю. У людей виникає відчуття, ніби вони знаходяться під важкою брилою. У цей час Лев поглинає їх енергію.

№2 Рак

Раки — енергетичні вампіри, які діють дещо іншим способом. Вони викликають почуття жалю до своєї персони. Роблять вигляд, що вони хворі, нещасні, обділені долею, а тому всі навколо ним повинні і зобов'язані перед ними бігати навшпиньки і догоджати.

Усі дії Раків спрямовані на те, щоб їх жаліли, а тому годили. Якщо людина не догоджає, Рак викликає у неї почуття провини через її безсовісність і байдужість.

№1 Скорпіон

Ось він — лідер серед энерговампірів. Якщо інші знаки Зодіаку можуть «висмоктувати» енергію часто неусвідомлено, то Скорпіон найчастіше це робить цілеспрямовано, використовуючи всілякі хитрощі і маніпуляції.

Скорпіон вміє «жалити» в саме незахищене місце. Він — чудовий психолог, який бачить слабкості людей. А тому він чудово маніпулює, викликаючи необхідні йому почуття і емоції.

Знаки Зодіаку, наділені потужною енергетикою: можуть матеріалізовувати думки

Також дивись відео, з якого ти дізнаєшся, як правильно виконувати свої бажання: як їх формулювати, як просити, як матеріалізовувати думки. Це допоможе тобі швидко отримати те, про що ти мрієш:

Також читай про те, які знаки Зодіаку серед жінок вийдуть заміж зовсім скоро — вже до кінця 2019 року! Відомий астролог Павло Глоба назвали щасливиць, які найближчим часом стануть володарками обручки. Таких тільки четверо!

А ще дізнайся, які 5 чоловічих імен роблять своїх володарів кращими чоловіками. Вони вірні, віддані і зроблять все заради своєї супутниці життя. Якщо хочеш бути за чоловіком, як за кам'яною стіною, то вибирай саме такого чоловіка.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!