Астрологи розповіли, які знаки Зодіаку розглядають любов як гру. Вони просто не вміють будувати рівноправні відносини і майже завжди домагаються свого від партнера за допомогою маніпуляції.

Хто ж ці знаки Зодіаку-маніпулятори?

Незалежні знаки Зодіаку: їм ніхто не потрібен, завжди вільні і вічно самотні

Знаки Зодіаку, які маніпулюють у відносинах

Овен

На перший погляд Овни здаються досить прямолінійними, адже в любові вони домагаються відповідних почуттів, накидаючись нахрапом. Овен не посоромиться з першого ж погляду зізнатися в любові і чи не одразу ж покликати заміж. Він стане на коліна, буде носити на руках. Натомість йому потрібно тільки одне — твоє серце, віддане в безроздільне користування. І він зробить все, вдасться до будь-яких методів, щоб ти стала його слухняною дівчинкою. Саме Овни — знаки Зодіаку, які «виховують під себе».

Не варто спокушатися. Він буде писати по 10 раз в день і питати, чи поїла, чи тепло тобі, буде проводжати з роботи і захищати своєю потужною грудьми навіть від граду і дощу. Але все це для того, щоб володіти, а не по доброті душевній.

Стрілець

Стрільці кілька аморальні по своїй природі. З одного боку, вони радикально чесні і кажуть незручну правду. А з іншого, вони просто не обтяжені мораллю. Таку правду Стрілець каже, хоча і знає, що іншим може бути боляче. Але його це не хвилює. Точно також Стрілець може і маніпулювати, не відчуваючи при цьому ніяких докорів сумління.

А ще Стрілець знає, що від нього чекають тільки правду – його авторитет працює на нього. Тому брехня цього знака залишається витончено захованої за скандальної бравадою.

Стрілець будь-яку дію свого партнера поверне проти нього ж. Зможе спотворити факти так, що викличе почуття провини і коханої людини. І при цьому не збреше. І улюблений, відчуваючи себе винуватим, зробить все, що завгодно, для Стрільця.

Близнюки

Ці знаки Зодіаку ті ще маніпулятори. Вся їх життя — театр. Вони носять маски, брешуть, маніпулюють. І Близнюки не бачать в цьому нічого поганого. Для них це в порядку речей. Часто навіть самі того не розуміють, наскільки вони водять інших навколо пальця.

Близнюки можуть прикидатися хворими, втомленими, відчувають себе просто жахливо, щоб партнер зробив щось за них. І вони ніколи не зізнаються, що десь перегравали. До того ж, представники знаку люблять користуватися методом «батога і пряника». Спочатку похвалять, а потім пожурять.

Це дуже дієва маніпуляція, так як партнер спочатку розслабитися від похвали, зніме «броню», а потім отримує «тичок» докором. І, звичайно, робить те, що хочуть Близнюки.

Дійсно, простіше зробити те, що від тебе хочуть, що б це не було. Тому що, якщо Близнюки не отримують бажане, вони розведуть трагедію до рівня катастрофи, закотять істерику і будуть ображатися цілу вічність поспіль.

Жорсткі та сильні жінки за знаком Зодіаку: ставлять чоловіків на місце

Також дивись відео, з якого ти дізнаєшся, що значить, якщо носити кільце на різних пальцях. Ця незначна деталь розкриє такі речі як характер, освіти, ставлення, життєві цілі і не тільки:

Також читай про те, які знаки Зодіаку серед жінок вийдуть заміж зовсім скоро — вже до кінця 2019 року! Відомий астролог Павло Глоба назвали щасливиць, які найближчим часом стануть володарками обручки. Таких тільки четверо!

А ще ти можеш дізнатися, коли в серпні будуть найсильніші магнітні бурі. Згідно з календарем магнітних бур, в Україні в серпні буде тільки два найбільш негативних дня, коли люди будуть страждати від критичного погіршення самопочуття.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!