Місячний календар на серпень 2019 розповість, які фази Місяця в серпні і коли найважливіші дні, а також коли в серпні зростаюча Місяця, щербатий Місяць, повний місяць і молодик, і як себе вести в ці дні, щоб не потрапити в халепу.
 
Серпня обіцяє дуже багато сприятливих днів і стане позитивним періодом для будь-яких починань.
Місячний календар на серпень 2019 сприятливі дні:
 • 1 серпня - молодий місяць;
 • 3 серпня;
 • 5 серпня;
 • 10 серпня;
 • 13 серпня;
 • 16 серпня;
 • 19 серпня;
 • 20 серпня;
 • 24 серпня;
 • 27 серпня;
 • 30 серпня - молодий місяць.
Місячний календар на серпень 2019 несприятливі дні:
 • 2 серпня;
 • 6 серпня;
 • 7 серпня;
 • 8 серпня;
 • 11 серпня;
 • 12 серпня;
 • 14 серпня;
 • 15 серпня - повний місяць;
 • 18 серпня;
 • 22 серпня;
 • 23 серпня;
 • 28 серпня;
 • 29 серпня;
 • 31 серпня.

1 серпня 2019

Новий Місяць у Леві.

Молодик. Негативний день. Може бути погіршення здоров'я, особливо, у тих, хто страждає від хронічних захворювань. Психологічно виникне депресія, апатія і зниження життєвої активності. Можливі сварки і конфлікти. Краще не починати нові справи і не вирішувати важливі питання.

Популярні новини зараз

Розтягнулася на газоні: Волочкова порадувала шанувальників забавним знімком

Від дівчинки з вусами до шикарної жінки: як змінилася Ольга Сонце з Дому-2 через 16 років після проекту

Перестали приховувати почуття: Олег Винник показав любов до дружини на очах у здивованої публіки

"Жіноче щастя і смерть близької людини": як змінилося життя акторів популярного серіалу "Тетянин день" через 13 років

Показати ще

2 серпня 2019

Зростаючий Місяць у Леві.

День прекрасний для ремонту, роботи на землі, переїзду. Важливі справи краще планувати саме на сьогодні. До порад близьких рекомендується прислухатися - вони будуть корисні.

3 серпня 2019

Місяць у Діві.

Несприятливий день. Люди агресивні і дратівливі. Буде багато сварок і конфліктів, гонінь і цькування, підстав, підлості і обману. Якщо є можливість не вступати в спілкування, то краще нею скористатися.

4 серпня 2019

Місяць у Діві.

День гарний для торгівлі та укладення угод. Але не можна приймати поспішні і мало зважені рішення - це ризиковано і може призвести до негативних результатів. Потрібно все гарненько обміркувати і подивитися на ситуацію з усіх боків.

5 серпня 2019

Місяць у Терезах.

Місячний календар на серпень 2019 говорить, що сьогодні негативний день. Люди нерішучі і схильні вести себе необачно, безвідповідально. Підвищується сумнівність. Їжа може принести проблеми з органами шлунково-кишкового тракту.

6 серпня 2019

Місяць у Терезах.

Дуже сприятливий день. Підвищується інтуїція, з'являється дар передбачення. Прекрасно спілкування і зустрічі з друзями. Всі справи пройдуть успішно, можна укладати ризиковані угоди. Особливо позитивними будуть романтичні побачення.

7 серпня 2019

Місяць у Скорпіоні.

Дуже хороший день для ділових рішень, роботи і кар'єри. Будь-які починання матимуть успіх. Контракти і угоди вийде легко підписати на вигідних для всіх умовах. Відмінний шанс отримати підвищення

8 серпня 2019

Місяць у Скорпіоні.

Сприятливий день для роботи і кар'єри. Можна подавати резюме або просити у начальника надбавки. Учні зможуть успішно скласти іспити і вступити до вузу. Початок або здача проектів пройдуть успішно.

9 серпня 2019

Місяць у Стрільці.

День прекрасний для поїздок і подорожей, відпочинку. Але ось в колективі виникнуть суперечки, буде важко домовитися з партнерами. Якщо були якісь старі незавершені справи, то вони спливуть саме сьогодні і стануть причиною проблем.

10 серпня 2019

Місяць у Стрільці.

Критичний день. Багато сварок і конфліктів. Не можна піддаватися на спокуси і допускати непомірність в чому-небудь - будуть негативні наслідки. Спілкування конфліктно і не принесе нікому користі.

11 серпня 2019

Місяць у Козерозі.

Місячний календар місячні дні на серпень 2019 кажуть, що сьогодні сприятливий час для одруження, заручин, визнання в любові. Будь-які справи принесуть успіх. Позитивний настрій і гарний настрій притаманні цього дня.

12 серпня 2019

Місяць у Козерозі.

Дуже сприятливий день. Один з найсильніших. Енергетично потужний. Розумові вібрації приведуть до реалізації задуманого. Можна загадувати бажання, будувати плани, ставити цілі - все це здійсниться.

13 серпня 2019

Місяць у Козерозі.

Один з найгірших днів у місяці. Фази Місяця такі, що день негативно позначиться на любовних і ділових відносинах, можливі серйозні сварки і сутички. Мінімізувати вплив дня допоможе благодійність і допомога тим, хто її просить.

14 серпня 2019

Місяць у Водолії.

Хороший день, щоб підвищити свій авторитет і підтримати свій соціальний статус. Люди будуть прислухатися. Є можливість впливати на маси. Можна займатися саморозвитком і навчанням чомусь новому.

15 серпня 2019

Повна Місяць у Водолії.

Повний місяць. Дуже сприятливий день. Можна приймати важливі рішення, робити вибір, який визначає життя, просувати себе і свої ідеї, починати щось нове, переїжджати - все це буде вкрай вдало.

16 серпня 2019

Місяць в Рибах.

Негативний день. Все залежить від рішень людини. Доля не визначена. Людина своїми реакціями на події визначить своє майбутнє. Потрібно бути обережним і не піддаватися на провокації.

17 серпня 2019

Місяць в Рибах.

Місячний календар на серпень 2019 говорить, що сьогодні хороший день. Але можливий надлишок внутрішньої енергії. Якщо її не звернути в творчість, роботу або фізичне навантаження, то вона виллється підвищеною емоційністю і агресивністю.

18 серпня 2019

Місяць в Рибах.

Фази Місяця в серпні 2019 кажуть, що сьогодні чудовий день для одруження, заручин, романтичного побачення або сексу. Людина відчуває радість від життя і наповненість буття.

19 серпня 2019

Місяць в Овні.

Чи не найкращий день місяця. Виникнуть дрібні і середні проблеми, для вирішення яких потрібно проявити неабияку кмітливість і самоорганізованість.

20 серпня 2019

Місяць в Овні.

Критичний день. Рекомендується не залишати будинок, не виходити в людні місця, не вступати в розмови, не брати важливі рішення, не займатися справами.

21 серпня 2019

Місяць у Тельці.

Несприятливий день. Сьогодні день карми відплати - кожен може отримати результат своїх вчинків. Колективу краще уникати, інакше будуть сварки і конфлікти.

22 серпня 2019

Місяць у Тельці.

Хороший день. Прекрасне спілкування, активний відпочинок, подорожі, поїздки. Можна займатися спортом, плавати, приймати повітряні ванни - дуже сприятливо для здоров'я.

23 серпня 2019

Місяць у Тельці.

Відмінний день, особливо, якщо його направити на осмислення своєї діяльності, підведення підсумків і побудови майбутніх планів. Будь-яке спілкування позитивно.

24 серпня 2019

Місяць в Близнюках.

Несприятливий день. Нові справи краще не починати. Спілкування загострюється через гоніння, зради, агресії, цькування. Загострені почуття ревнощів і заздрощів.

25 серпня 2019

Місяць в Близнюках.

Місячний календар на серпень 2019 говорить, що сьогодні нейтральний день. Краще не починати нові справи, а займатися старими. Зачаття сприятливо, також хороший ефект матимуть лікувальні процедури.

26 серпня 2019

Місяць у Раку.

Сьогодні потрібно добре відпочити і виспатися. День краще провести неспішно і без стресів. Присвятити час потрібно духовних практик і очищенню думок.

27 серпня 2019

Місяць у Раку.

Поганий день. Сьогодні краще нічого важливого не робити, уникати активності, людних місць, спірного спілкування. Настрій буде зі знаком мінус, можливі напади апатії. Потрібно відпочивати і займатися улюбленими справами.

28 серпня 2019

Місяць у Леві.

Чудовий день. Робота в руках горить. Старші люди дадуть важливий рада, який піде на користь. Загострюється інтуїція, вийде побачити те, що ви раніше не бачили і поглянути на ситуацію з іншого боку.

29 серпня 2019

Місяць у Леві.

Хороший день для того, щоб займатися будинком, прибиранням, покупками. Можна вкладати кошти в нерухомість, купувати транспортні засоби. Хороша буде поїздка до моря і відпочинок.

30 серпня 2019

Нова Місяць в Діві.

Молодик. Негативний день. Психічний стан нестабільно, може виникнути смуток, туга, апатія. Спілкування суперечливо і викликає неприємні емоції. День краще провести на самоті і відпочинку.

31 серпня 2019

Місяць у Діві.

День прекрасний для ремонту, роботи на землі, переїзду. Важливі справи краще планувати саме на сьогодні. До порад близьких рекомендується прислухатися - вони будуть корисні.

А ще ти можеш дізнатися, коли в серпні будуть найсильніші магнітні бурі. Згідно з календарем магнітних бур, в Україні в серпні буде тільки два найбільш негативних дня, коли люди будуть страждати від критичного погіршення самопочуття.

Один знак Зодіаку 100% отримає успіх до кінця 2019 року: хто той щасливчик, чия мрія здійсниться?

Також дивись відео, в якому астролог Рената Раєвська відповідає на найбільш інтригуючі запитання читачів:

Також читай про те, які знаки Зодіаку серед жінок вийдуть заміж зовсім скоро — вже до кінця 2019 року! Відомий астролог Павло Глоба назвали щасливиць, які найближчим часом стануть володарками обручки. Таких тільки четверо!

А ти знаєш, що вже зовсім скоро настануть найулюбленіші церковні свята — Спаси? Це буде низка радісних днів, коли люди будуть радіти, святкувати та освячувати в церкві найсмачніші солодощі та фрукти в ім'я Спасителя. Дізнайся, в які дні будуть відзначати Спаси і які традиції цих днів.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

В світі підняли келих за нову колекцію українських вин. 7 чудових смакових композицій, кожна з яких, завдяки зрозумілій візуальної мови, підкаже, з чим найкраще поєднувати даний вид вина.

Ведуча Сніданку з 1+1 Неля Шовкопляс має справді різнобічний кіносмак. У добірці ми зібрали найулюбленіші фільми Нелі різних жанрів і років.

У період пандемії увагу до здоров'я майбутньої мами і дитини зростає. Про те, як захистити себе і малюка в цей непростий час розповіла досвідчений гінеколог з 15-річним стажем Наталія Силіна.

Популярна актриса, співачка і блогер Анна Тринчер в ексклюзивному інтерв'ю для Clutch розповіла про улюблених персонажів у кіно, надихають режисерів і зізналася, в якому образі має намір отримати премію "Оскар".

Ведуча YouTube-шоу “Ходять чутки” і колишня учасниця романтичного реаліті “Холостяк” Раміна Эсхакзай розповіла і своїх улюблених фільмах і серіалах.

Відвідуючи нові міста, ми мріємо пережити незабутні емоції - закохатися, ризикнути, здивуватися. І хай щастя подорожей нам тимчасово недоступно, ці 9 фільмів допоможуть перенести вас в найпрекрасніші куточки нашої планети.

Якщо озирнутися навколо, то можна побачити сотні яскравих історій дорослих героїв. Ось ТОП-7 фільмів про те, що вік - не перешкода в досягненні цілей, умінні радіти і отримувати від життя задоволення.

Людмила Барбір - ведуча Сніданку з 1+1, актриса і, як виявилося, справжня кіноманка. Дивись список улюблених фільмів української телезірки.

Ми підготували добірку найбільш цікавих фільмів про жінок, які мотивують своїм прикладом і вражають сильним характером, стійкістю, витримкою. 

Правильне харчування і спорт допомагають змінити фігуру, а також покращують стан здоров'я. Дивись надихаючі історії про схуднення і дізнайся думку експертів щодо здорового способу життя в добірці фільмів і передач.

Карантин ще триває, а ти вже переглянула всі нові серіали? Дивись добірку улюблених комедійних серіалів, які вже стали класикою телебачення. Ця плеяда зірок гарантовано зробить будні більш веселими і менш монотонними.