21 липня православні християни вшановують пам'ять великомученика Прокопія. Неаний (таке його ім'я при народженні) жив в Єрусалимі за часів імператора Діоклетіана. У 303 році, коли почалися відкриті гоніння на християн, його відправили в Олександрію з завданням нещадно винищувати прихильників молодої релігії.

Однак в дорозі з хлопцем сталося диво: він побачив розп'яття і почув голос Ісуса Христа. З тих пір Неаний з гонителя християнства перетворився в його ревного захисника. Його мати, дізнавшись про це, сама прийшла до цісаря зі скаргою на сина, отвернувшегося від язичницьких богів.

Неания заарештували і кинули у в'язницю. Вночі в темницю прийшов сам Ісус Христос і здійснив таїнство хрещення, давши в'язневі нове ім'я — Прокопій. Мученика піддавали багаторазовим тортурам, змушували відректися від віри, але він був непохитний. Більш того, багато язичників, що бачили страждання і стійкість Прокопія, зверталися до Христа. Зрештою, імператор, зневірившись добитися від мученика зречення від віри, наказав стратити його.

Що не можна робити 21 липня, у свято Прокопія:

  • Вирушати в поїздки. Далека дорога виявиться дуже невдалою для тих, хто вирішив 21 липня поїхати у відпустку чи у справах. Бажано відкласти подорож хоча б на один день.
21 июля
Що не варто робити 21 липня: важливі заборони
  • Починати нові справи. Цей день вважається вкрай несприятливим для починань. В народі вірять, що тих, хто не послухається цієї заборони, чекають серйозні фінансові проблеми і збитки. Так що спокійно займайся плануванням, але починати щось нове не варто.
  • Лінуватися. Чим старанніше і результативніше ти будеш працювати у цей день, тим прихильніше, якщо вірити прикметам, до тебе буде доля. Тому постарайся не займатися прокрастинацією, а зробити максимально велику кількість справ за день.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що поголена наголо зірка серіалу «Татусеві дочки» показала молодшого п'ятимісячного сина. Дарина Мельникова, російська актриса театру і кіно і молода мама двох дітей, рідко показує особисте життя. Вона і її чоловік, Артур Смольянінов, намагаються залишити свою сім'ю поза увагою шанувальників. Проте останнім часом Мельникова, яка отримала найбільшу популярність після ролі Жені в серіалі" Татусеві дочки, привідкриває завісу і розповідає (і показує), яке їй бути мамою. Дивись фото за посиланням.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch!

Популярні новини зараз

Коханка Меладзе Еріка Герцег в мініатюрному топі показала, чим привабила його

Її не дізнатися: як зараз виглядає старша дочка Євгенія Кошового Варвара

Спочатку я не помітив різниці в 27 років: Максим Галкін раскыл інтимні подробиці життя з Аллою Пугачовою - про таке краще було мовчати

Сіточка і дві стрічки: Еріка Герцег показала дуже відверте фото у боді – Меладзе не знаходить місця з-за ревнощів, а Брежнєва в істериці (ФОТО)

Показати ще