19 липня православні християни вшановують пам'ять воскресителя Сисоя Великого. Святий був Божою людиною, наділеною особливою силою — він міг воскрешати мертвих, якщо вони були чисті душею і відправилися в інший світ, не завершивши свої земні справи. Тому цей день несе відбиток його божественної сили.

З самого ранку люди вирушають на босоніж. Треба походити босими ногами по росі на траві. Вона сьогодні дарує зцілення від усіх хвороб і робить здоров'я дуже міцним. Витирати ноги не можна. Потрібно відразу на мокрі ступні надіти теплі шкарпетки і так походити якийсь час. Також сьогодні моляться воскресителю, щоб він допоміг зцілитися від хвороб і дарував міцне здорове тіло.

Що не можна робити 19 липня, у свято Воскресителя:

  • Давати і брати в борг, а також вирішувати інші фінансові питання. Також не варто спати при місячному світлі — обов'язково закрий вікно шторою. Вважається, що це може забрати здоров'я і красу, а у твоєму житті почнеться низка хвороб і дрібних неприємностей.
Приметы на 19 июля
Воскреситель Сисой Великий
  • Сваритися зі своєю коханою людиною, дітьми та іншими близькими. Важливо, щоб кожен з нас почав цінувати любов, стосунки та взаєморозуміння. Не варто сьогодні з'ясовувати стосунки — бережи любов, якщо вона для тебе важлива. Вчіться знаходити компроміс, дружити і спілкуватися мирно навіть на незручні теми, якщо обоє хочете зберегти ваші відносини.
  • Лихословити. Постарайся в цей день ретельно підбирати слова і фрази, щоб все, що ти кажеш, думаєш і робиш, було чистим, чесним і без злих помислів.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що поголена наголо зірка серіалу «Татусеві дочки» показала молодшого п'ятимісячного сина. Дарина Мельникова, російська актриса театру і кіно і молода мама двох дітей, рідко показує особисте життя. Вона і її чоловік, Артур Смольянінов, намагаються залишити свою сім'ю поза увагою шанувальників. Проте останнім часом Мельникова, яка отримала найбільшу популярність після ролі Жені в серіалі" Татусеві дочки, привідкриває завісу і розповідає (і показує), яке їй бути мамою. Дивись фото за посиланням.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch!