Місячне затемнення відбулося в ніч з 16 на 17 липня о 00:40 за київським часом. Однак крім затемнення відбулося ще і повня, яке саме по собі теж впливає на Землю і людей. Але й цими двома явищами у цей час не обійшлися стихії.

Місячне затемнення 2019 – день трагічних подій: астролог розповів, хто в небезпеці

Третім несприятливим фактором стало те, що 15 липня була найсильніша за останні 10 років магнітна буря, наслідки якої відчуваються ще протягом 3-х днів після неї.

А, значить, 17 липня українці опиняться під потрійним ударом стихії:

  • повний місяць;
  • місячне затемнення;
  • магнітна буря.

Чим це все загрожує людям? Як це вплинуло на українців? Ці питання ми поставили Василині Онищенко, потомственою ворожки і ведунье, що має доступ до сил природи.

Лунное затмение 17 июля
Потрійний удар стихії: місячне затемнення 17 липня стане трагічною подією для українців

«Більшості українців буде дуже погано, — каже Василина Онищенко. — Погіршення самопочуття могло початися ще 15-16 числа і до 17-ому стає тільки гірше. Тому якщо у вас була безсонна нічка, гіпертонічний криз або гіпотонія, при якій тиск, як у небіжчика, то не дивуйтеся. Більшість людей відчувають себе так, ніби всі померли і до моргу ніхто не доїхав.

Популярні новини зараз

Зірка "Величного століття" вразила зміною іміджу: Роксолана вже не та (фото)

Іван Охлобистін грубо прокоментував публічну зраду Христини Асмус Гаріку Харламову

Колишня дружина Потапа в напівпрозорому вбранні втерла ніс Каменських

Доктор Комаровський назвав саму корисну кашу для дитини: і це не вівсянка

Показати ще

Вдень 17 липня навряд чи ви зможете працювати або взагалі складно міркувати. Сьогодні дуже сильне енергетичне збудження. А людські тіла, як і все інше в цьому світі, складаються з енергії, просто організованою фізичну матерію, яка в нашому випадку форму тіла.

А це означає, що, чим більше обурення, тим більше наші тіла сходять з розуму. Як-то «вгамувати» місячне затемнення з повним місяцем і магнітною бурею зможуть хіба що маги і езотерики, здатні керувати енергіями. А всім іншим доведеться набратися терпіння, корвалолу і відгулів, щоб хоч якось пережити ці дні».

Щоб уникнути погіршення самопочуття в цей день потрібно пити велику кількість рідини, відмовитися від кави та тютюнових виробів, добре виспатися, не перенапружуватися, уникати фізичного і розумового навантаження, більше відпочивати. Вже завтра, як каже місячний календар, стане набагато легше.

Місячне затемнення 17 липня: астролог розповів, як зруйнуються життя у багатьох людей

Також дивись відео, за допомогою якого ти зможеш пройти спеціальну медитацію, створену для місячного затемнення. Вона допоможе очистити свою карму і підсвідомість, а також втілити свої бажання і мрії в реальність:

Також читай про те, які знаки Зодіаку серед жінок вийдуть заміж зовсім скоро — вже до кінця 2019 року! Відомий астролог Павло Глоба назвали щасливиць, які найближчим часом стануть володарками обручки колечка. Таких тільки четверо!

А ти знаєш, що вже зовсім скоро настануть найулюбленіші церковні свята — Спасы? Це буде низка радісних днів, коли люди будуть радіти, святкувати та освячувати в церкві найсмачніші солодощі та фрукти в ім'я Спасителя. Дізнайся, в які дні будуть відзначати Спасы і які традиції цих днів.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!