2 липня відбулося перше повне сонячне затемнення. 17 липня відбудеться місячне затемнення. Проміжок між двома затемненнями називається коридор затемнень. І Земля знаходиться в його центрі. Це особливий час, коли енергетичне обурення настільки велике, що безпосередньо впливає на людей.

Про подробиці астрологічного впливу даного явища спеціально для Clutch розповів астролог Владлен Маєвський.

Сонячне затемнення 2 липня: астролог розповів, як створити життя своєї мрії
Коридор затмений: как изменить свою жизнь в середине июля
Коридор затемнень: як змінити своє життя в середині липня

«Коридор затемнень — це явище, яке вплине на життя всієї планети і кожної людини. Енергетичний виплеск настільки сильний, що енергія з ментальної форми буде переходити в матеріальну, — каже Владлен Маєвський.

Це призведе до того, що думки і слова людей будуть матеріалізуватися. Будь-яка думка вже по суті є энергоформой, але не перейшла на фізичний рівень буття. Коли ми думка озвучуємо вголос, тобто, вимовляємо, ми їй надаємо матеріальну форму, так як думка стає вібрацією, що виходить з нашого рота, і проникає в простір. Озвучена думка — це вже майже реальність.

В коридор затемнень весь простір Землі буде заповнено енергією. Можна сказати, що енергетична оболонка стане в кілька разів щільніше. Тому кожна озвучена думка, враховуючи її вібрації, спрямовані в простір, буде в кілька разів материальнее.

Популярні новини зараз

Як дівчинка: 73-річна Ніна Матвієнко стала виглядати молодшою за свою доньку

У Щвейцарії пішла з життя найстарша в країні жінка, яка відкрила секрет довголіття

33-річна Настя Каменських оголила свій животик: Потап в передчутті щастя

Дан Балан і Тіна Кароль зіграли весілля: продюсер "Голосу" вперше розповів, з чого почалася їхня любов

Показати ще

Тому не варто дивуватися, якщо те, про що ви говорили, раптово станеться.

В небезпеці перебувають ті люди, які не стежать за своєю мовою, які піддані негативним настроям, депресії, люди з низькою культурою та у яких проблеми з самоконтролем.

Все, про що ми зараз говоримо, незабаром стане реальністю. І якщо людина налаштована на негатив, говорить і думає руйнівні речі, то він це і притягне у свій світ, своє життя.

Тому в коридор затемнень, який триватиме до 17 липня, варто стежити за своїми думками і словами. Говорите хороше, налаштовуйтесь на позитив. Якщо хочете змінити життя на краще, то можете практикувати аутотренинги і навіть щоденні афірмації.

Вібрації, які ви випромінюєте, стануть вашою реальністю. Ви самі вибираєте, який буде ваше життя».

Потужний замовляння на гроші в новолуння і сонячне затемнення 2 липня

Також дивись відео, яке тобі допоможе залучити в своє життя добробут і створити зі своєю реальністю буквально справжнє диво! Включати цей запис можна не тільки в сонячне затемнення, але і протягом всього періоду, поки триває коридор затемнень. Дивись відео і просто дотримуйся інструкцій:

Також читай про те, які бажання не можна загадувати Всесвіту, якщо не хочеш зіткнутися з жахливими наслідками. Деякі наші бажання, які нам здається нешкідливими, можуть зіграти фатальну жарт.

А ще дізнайся про те, що означають букви в імені. Кожен звук — це певна вібрація, яка накладає відбиток на особистість людини і наділяє його певними рисами. Ти можеш дізнатися все про себе і про будь-якому цікавому тобі людину.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Як покращити стан волосся: шпаргалка по догляду. Великі зміни починаються з маленьких кроків.

  2. Як зберегти красу і продовжити молодість: все про колаген. Необхідно знати кожній жінці.

  3. Відомого українського фотографа звинуватили в розбещенні неповнолітніх: постраждали дві 15-річні дівчинки.

  4. У яскравій сукні і з бездоганним макіяжем: Алла Мазур після перемоги над раком показала миле фото з сином.

  5. Дієтолог боксера Усика про популярні дієти, голодуванні, гормони та зв'язок цукру зі старінням. Необхідно знати всім!