Місячний календар на липень 2019 розповість, які фази Місяця в липні і коли найважливіші дні, а також коли в липні зростаюча Місяць, щербатий Місяць, повний місяць і молодик, і як себе вести в ці дні, щоб не потрапити в халепу.

Липень обіцяє дуже багато сприятливих днів та стане позитивним періодом для будь-яких починань.

Місячний календар на липень 2019 сприятливі дні:

 • 1 липня;
 • 3 липня;
 • 7 липня;
 • 8 липня;
 • 9 липня;
 • 12 липня;
 • 13 липня;
 • 15 липня;
 • 16 липня;
 • 18 липня;
 • 19 липня;
 • 23 липня;
 • 24 липня;
 • 29 липня;
 • 30 липня.

Місячний календар на липень 2019 несприятливі дні:

 • 2 липня;
 • 4 липня;
 • 6 липня;
 • 11 липня;
 • 14 липня;
 • 17 липня;
 • 20 липня;
 • 21 липня;
 • 25 липня;
 • 28 липня;
 • 31 липня.
Магнітні бурі у липні 2019: календар магнітних бур в Україні і як підтримати здоров'я
Місячний календар на липень 2019
Місячний календар на липень 2019

1 липня 2019

Зростаючий Місяць у Близнюках.

Популярні новини зараз

Після боб каре зважилася на нову зачіску: дружина Олега Винника вразила стильним перетворенням (фото)

Як дівчинка: 73-річна Ніна Матвієнко стала виглядати молодшою за свою доньку

У синьому пальто і черевиках з квадратним носком: зірка "Жіночого Кварталу" показала ідеальний зимовий лук

Змінилася до невпізнання: розповніла Тіна Кароль стала схожа на Олену Кравець з «Кварталу-95» – це потрібно бачити

Показати ще

День прекрасний для ремонту, роботи на землі, переїзду. Може злегка нездоровиться людям зі слабким імунітетом. Важливі справи краще не планувати. А ось до порад близьких рекомендується прислухатися — вони будуть корисні.

2 липня 2019

Нова Місяць у Раку.

Молодик. Негативний день. Може бути погіршення здоров'я, особливо у тих, хто страждає від хронічних захворювань. Психологічно виникне депресія, апатія і зниження життєвої активності. Можливі сварки і конфлікти. Краще не починати нові справи і не вирішувати важливі питання.

3 липня 2019

Зростаюча Місяць у Раку.

Сприятливий день. Добре позначаться на організмі будь-які заходи, пов'язані зі здоров'ям: зарядка, гімнастика, йога, масаж, СПА, голодування, дієти, лікувальні ванни. Добре починати нові справи — вони будуть мати успіх.

4 липня 2019

Зростаюча Місяць у Леві.

Несприятливий день. Загострюється агресивність у людей, вони стають дратівливими і не толерантними. Буде багато сварок і конфліктів. У відносинах відбудеться загострення пристрастей.

5 липня 2019

Зростаюча Місяць у Леві.

День непоганий для торгівлі і укладання угод. Але не можна приймати поспішні і мало зважені рішення — це ризиковано і може призвести до негативних результатів. Потрібно все гарненько обдумати і подивитися на ситуацію з усіх боків.

6 липня 2019

Зростаюча Місяць у Діві.

Місячний календар на липень 2019 каже, що сьогодні негативний день. Люди нерішучі і схильні вести себе необачно, безвідповідально. Підвищується сумнівність. Їжа може принести проблеми з органами ШКТ.

7 липня 2019

Зростаюча Місяць у Діві.

Дуже сприятливий день. Підвищується інтуїція, з'являється дар передбачення. Чудово спілкування і зустрічі з друзями. Всі справи пройдуть успішно, можна укладати ризиковані операції. Особливо позитивними будуть романтичні побачення.

8 липня 2019

Зростаюча Місяць у Терезах.

Дуже хороший день для ділових рішень, роботи і кар'єри. Будь-які починання будуть мати успіх. Контракти та угоди вийде легко підписати на вигідних для всіх умовах. Відмінний шанс отримати підвищення.

9 липня 2019

Зростаюча Місяць у Терезах.

Сприятливий день для роботи та кар'єри. Можна подавати резюме або просити у начальника надбавки. Учні зможуть успішно скласти іспити і вступити до вузу. Початок або здача проектів пройдуть успішно.

10 липня 2019

Зростаюча Місяць у Терезах.

День прекрасний для поїздок і подорожей, відпочинку. Але ось в колективі виникнуть суперечки, буде важко домовитися з партнерами. Якщо були якісь старі, незавершені справи, то вони спливуть саме сьогодні і стануть причиною проблем.

11 липня 2019

Зростаюча Місяць у Скорпіоні.

Критичний день. Багато сварок і конфліктів. Не можна піддаватися на спокуси і допускати непомірність в чому-небудь — будуть негативні наслідки. Спілкування конфліктно і не принесе нікому користі.

Фазы Луны
Місячний календар на липень 2019

12 липня 2019

Зростаюча Місяць у Скорпіоні.

Місячний календар місячні дні на липень 2019 кажуть, що сьогодні сприятливий час для одруження, заручин, визнання в любові. Будь-які справи принесуть успіх. Позитивний настрій і гарний настрій притаманні цьому дню.

13 липня 2019

Зростаюча Місяць у Стрільці.

Дуже сприятливий день. Один з найсильніших. Енергетично потужний. Розумові вібрації призведуть до реалізації задуманого. Можна загадувати бажання, будувати плани, ставити цілі — все це здійсниться.

14 липня 2019

Зростаюча Місяць у Стрільці.

Один з найгірших днів в місяці. Фази Місяця такі, що негативно позначиться на любовних та ділових стосунках, можливі серйозні сварки й сутички. Мінімізувати вплив дня допоможе благодійність та допомогу тим, хто її просить.

15 липня 2019

Зростаюча Місяць у Козерозі.

Хороший день, щоб підвищити свій авторитет і підтримати свій соціальний статус. Люди будуть прислухатися. Є можливість впливати на маси. Можна займатися саморозвитком і навчанням чогось нового.

16 липня 2019

Зростаюча Місяць у Козерозі.

Дуже сприятливий день. Можна приймати важливі рішення, робити вибір, що визначає життя, просувати себе і свої ідеї, починати щось нове, переїжджати — все це буде вкрай вдало.

17 липня 2019

Повний Місяць у Козерозі.

Повний місяць. Негативний день. Все залежить від рішень людини. Доля не визначена. Людина своїми реакціями на події визначить своє майбутнє. Потрібно бути обережним і не піддаватися на провокації.

18 липня 2019

Щербатий Місяць у Водолії.

Місячний календар на липень 2019 каже, що сьогодні гарний день. Але можливий надлишок внутрішньої енергії. Якщо її не направити на творчість, роботу або фізичне навантаження, то вона виллється підвищеною емоційністю і агресивністю.

19 липня 2019

Щербатий Місяць у Водолії.

Фази Місяця в липні 2019 кажуть, що сьогодні чудовий день для одруження, заручин, романтичного побачення або сексу. Людина відчуває радість від життя і наповненість буття.

20 липня 2019

Щербатий Місяць у Рибах.

Не кращий день місяця. Виникнуть дрібні і середні проблеми, для вирішення яких потрібно проявити неабияку кмітливість і самоорганизованность.

21 липня 2019

Щербатий Місяць у Рибах.

Критичний день. Рекомендується не залишати будинок, не виходити в людні місця, не вступати у розмови, не приймати важливі рішення, не займатися справами.

Новолуние, полнолуние
Місячний календар на липень 2019

22 липня 2019

Щербатий Місяць у Рибах.

Несприятливий день. Сьогодні день кармічної розплати — кожен може отримати результат своїх вчинків. Колективу краще уникати, інакше будуть сварки і конфлікти.

23 липня 2019

Щербатий Місяць в Овні.

Добрий день. Прекрасне спілкування, активний відпочинок, подорожі, поїздки. Можна займатися спортом, плавати, приймати повітряні ванни — дуже сприятливо для здоров'я.

24 липня 2019

Щербатий Місяць в Овні.

Чудовий день, особливо, якщо його направити на осмислення своєї діяльності, підбиття підсумків та побудови планів на майбутнє. Будь-яке спілкування позитивно.

25 липня 2019

Щербатий Місяць у Тельці.

Несприятливий день. Нові справи краще не починати. Спілкування загострюється через гоніння, зради, агресії, цькування. Загострені почуття ревнощів і заздрості.

26 липня 2019

Щербатий Місяць у Тельці.

Місячний календар на липень 2019 каже, що сьогодні нейтральний день. Краще не починати нові справи, а займатися старими. Зачаття сприятливо, також хороший ефект матимуть лікувальні процедури.

27 липня 2019

Зростаючий Місяць у Близнюках.

Сьогодні потрібно добре відпочити і виспатися. День краще провести неспішно і без стресів. Присвятити час потрібно духовним практикам та очищення думок.

28 липня 2019

Зростаючий Місяць у Близнюках.

Поганий день. Сьогодні краще нічого важливого не робити, уникати активності, людних місць, спірного спілкування. Настрій буде зі знаком мінус, можливі напади апатії. Потрібно відпочивати і займатися улюбленими справами.

29 липня 2019

Зростаючий Місяць у Близнюках.

Чудовий день. Робота в руках горить. Старші люди дадуть важливий рада, яка піде на користь. Загострюється інтуїція, вийде побачити те, що ви раніше не бачили і поглянути на ситуацію з іншого боку.

30 липня 2019

Щербатий Місяць у Раку.

Хороший день для того, щоб займатися будинком, прибиранням, покупками. Можна вкладати кошти в нерухомість, придбавати транспортні засоби. Хороша буде поїздка до моря і відпочинок.

31 липня 2019

Щербатий Місяць у Раку.

Негативний день. Психічний стан нестабільно, може виникнути смуток, туга, апатія. Спілкування суперечливо і викликає неприємні емоції. День краще провести на самоті і відпочинку.

Сонячне затемнення 2 липня: астролог розповів, як створити життя своєї мрії

Також дивись відео, в якому астролог Рената Раєвська відповідає на найбільш інтригуючі питання:

Багато хто з нас допускають помилки в повсякденному житті, з-за яких енергія благополуччя просто витікає з житла. Дізнайся, як не притягти бідність в свій будинок..

А ще ми писали про те, як за допомогою фен-шуй залучити любов у свій будинок і скоріше вийти заміж. Дізнайся, як правильно активізувати зону сім'ї та шлюбу в квартирі і які талісмани потрібно використовувати для залучення любові.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

 1. Як покращити стан волосся: шпаргалка по догляду. Великі зміни починаються з маленьких кроків.

 2. Як зберегти красу і продовжити молодість: все про колаген. Необхідно знати кожній жінці.

 3. Відомого українського фотографа звинуватили в розбещенні неповнолітніх: постраждали дві 15-річні дівчинки.

 4. У яскравій сукні і з бездоганним макіяжем: Алла Мазур після перемоги над раком показала миле фото з сином.

 5. Дієтолог боксера Усика про популярні дієти, голодуванні, гормони та зв'язок цукру зі старінням. Необхідно знати всім!