Магнітні бурі на Землі відбуваються через сонячних спалахів, які викликають обурення магнітного поля нашої планети. Так як кров людини містить у собі залізо, вона реагує на збурювання магнітного поля. Тому багатьом людям стає погано під час магнітних бур.

Метеорологи склали докладний календар магнітних бур на липень 2019. Тепер всі метеозависимые люди можуть озброїтися знаннями і бути напоготові в небезпечні дні.

Магнитные бури в июле 2019
Магнітні бурі у липні 2019

Що таке магнітні бурі

Магнітні бурі — це коливання в магнітному полі Землі, які відбуваються під впливом сонячної активності, а саме сонячного вітру і спалахів на Сонці.

Під час потужних сонячних спалахів відбувається величезний викид позитивно заряджених частинок, які поширюються по всьому космічному простору. Вони досягають Землі. Однак у нашої планети є захисне поле, яке захищає планету від сильних магнітних коливань.

Тим не менш, якщо сонячна спалах дуже сильна, захисне поле не може повністю уберегти Землю від змін — відбувається обурення магнітної активності. Підвищена магнітна активність позначається на стані і самопочутті людей, особливо тих, у кого є проблеми з серцем і судинами.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль засвітила обручку на безіменному пальці: весілля з Даном Баланом відбулося

Тіна Кароль на карантині зустрілася з коханим чоловіком

Красуня з "Величного століття" облягла апетитні принади маєчкою, засвітивши найцінніше: "Безсоромна Хюррем"

Влад Яма відростив волосся (ФОТО)

Показати ще

Календар магнітних бур на липень 2019

Зазвичай передбачити виникнення магнітних бур можна заздалегідь. Тим не менш, це не точні дані, вони часто змінюються, як і прогноз погоди, з-за того, що не всяку природну активність можна з точністю прогнозувати на тривалий період. Тому має сенс дивитися календар магнітних бур тільки на найближчий місяць — це найбільш точні спрогнозовані дані.

Магнітні бурі у липні 2019 будуть в такі дні:

  • 7 липня;
  • 15 липня;
  • 29 липня.
календарь магнитных бурь в Украине
Вплив магнітних бур на самопочуття

Як магнітні бурі в червні позначаться на здоров'я

7 липня — середнє коливання магнітного поля. У ранкові години люди відчують занепад сил, зіпсуватися настрій, будуть спостерігатися перепади тиску у гіпотоніків і гіпертоніків, можливе виникнення головних болів. Потрібно більше пити, не вживати жирне і солоне, займатися спортом. Від напруженої роботи краще відмовитися.

15 липня — сильна магнітна буря. Піку магнітне обурення досягне рано вранці, тому пробудження буде важким. Відбудеться різке і сильне погіршення самопочуття. Найбільше постраждають люди з проблемами серцево-судинної системи. У гіпотоніків тиск понизиться до критичної позначки, а у гіпертоніків може статися навіть гіпертонічний криз. Тому потрібно у цей день залишитися вдома, відкласти всі справи, провести день в ліжку і тримати під рукою аптечку.

29 липня — магнітна буря середньої інтенсивності. Постраждають метеозависимые люди. Ті, у кого міцне здоров'я і немає проблем з серцево-судинною системою можуть відзначити лише невелике запаморочення і головні болі.

Також невеликі магнітні коливання будуть спостерігатися в таких числах липня: 3, 7, 8, 12, 13, 16, 18, 21, 26, 28. Але вони будуть зовсім невеликими, тому тільки дуже чутливі люди зможуть їх трохи відчути.

Також дивись відео, з якого ти детальніше довідаєшся про магнітні бурі у липні 2019:

Читай також про те, чому люди не можуть відмовити собі в жирній шкідливої їжі і фаст-фуді. Виявляється, так з нами жартує мозок з-за дивного інстинкту, який у нас з'являється ще в дитинстві.

А ще дізнайся, які є 5 дієвих порад для здорового способу життя, які допоможуть тобі почати правильно харчуватися і займатися спортом, і не зійти з наміченого шляху через якийсь час.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch.