Ведичний астролог Аліна Кузимович спеціально для Clutch в ексклюзивному інтерв'ю відповіла на найдивніші та інтригуючі питання, які люди ставлять астрологу. Один з них: які знаки Зодіаку здатні на вбивство і насильство?

Натальна карта: про що говорить і що можна дізнатися про своє майбутнє? Відповідає астролог
знаки Зодиака
Які знаки Зодіаку здатні на вбивство і насильство? Кадр із серіалу «Декстер»

Якщо розглядати саме натальну карту людини, то не можна говорити, що тільки знак Зодіаку може точно сказати, чи здатна людина на вбивство і насильство. Але є один знак Зодіаку, який найбільшою мірою здатний на це, — каже ведичний астролог Аліна Кузимович.

Це такий знак Зодіаку Скорпіон. Причому, має бути саме висхідний Скорпіон. Якщо Сонце в Терезах, то ні. Це повинен бути саме висхідний Скорпіон з часу народження, а не за датою.

Такі люди дуже мстиві, злопам'ятні, образливі, дратівливі. Саме вони здатні на такі речі. А також на це здатні ті люди, у яких в картці є з'єднання Марса і Сатурна. Це наділяє їх дуже великою жорсткістю, жорстокістю, імпульсивністю і робить здатними на подібні вчинки.

Таким чином, астролог зазначає, що не стільки самі знаки Зодіаку виявляють схильність до вбивства і насильства, а саме-певне поєднання планет в їх гороскопі з часу народження. Втім, це ще не означає, що людина піде цим шляхом і справді буде скоювати злочини. Зірки більшою мірою виявляють схильності. Якщо людина буде працювати над собою, особистісно зростати, відпрацьовувати кармічний борг і боротися зі своїми вадами, його життя може змінитися, а він сам стане краще і придбає цінні людські якості.

Популярні новини зараз

Ніяких стразів і латексу: Молода дружина Комарова продемонструвала стильний осінній лук

"За півроку все змінилося": лікар назвала нові симптоми китайського вірусу

Вчені повідомили, в якому віці у батьків народжуються менш здорові діти

Женька зі "Сватів" знову вагітна: актриса Анна Кошмал блиснула круглим животиком і показала чоловіка

Показати ще

Також дивись відео, в якому ведичний астролог Аліна Кузимович відповідає на найбільш інтригуючі питання: 1) чому характер не відповідає знаку Зодіаку? 2) чи можна змінити визначене майбутнє? як вибрати дату для народження дитини? — інші, не менш цікаві питання.

Яким главою держави буде Володимир Зеленський? Астролог розкрила всі карти

Також нагадаємо, стало відомо, який астрологічний прогноз чекає на Україну та світ у майбутньому 2019 році. Український астролог Влад Росс передбачив кардинальні зміни в політичному облаштуванні світі і передрік моторошний крах економіки до кінця 2019 року. Тому він радить уже зараз переводити гривні в долари, щоб через рік ще «залишатися на плаву».

А ще читай про те, які пари по знаку Зодіаку катастрофічно несумісні! Вони не зможуть бути разом і будуть конфліктувати, як кішка з собакою. Вони настільки різні, що відносини між ними — це швидше виняток і всесвітнє диво, ніж допустима можливість.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Еріка Герцег у відвертій сукні продемонструвала стрункі ніжки. Меладзе в захваті від своєї колишньої.

  2. Красуня Хюррем з "Величного століття" похвалилася розкішною фігурою в сукні. Сам Сулейман не встояв би.

  3. Розкішна білявка Таюне... дружина Винника похвалилася стрункими ніжками в сітчастих панчохах.

  4. Як нова технологія pH Balance одночасно піклується про шкіру голови і волосся? Дізнайся подробиці.

  5. Алерголог Майя Руселевич розповіла, чи існують "уколи від амброзії". Ти будеш здивована.