Сумісність знаків Зодіаку – один з важливих аспектів, який впливає на стосунки між людьми. Сумісність може бути різна, часом пари, які один одному не підходять, все ж докладають титанічних зусиль, і у них виходить жити разом. Але не в цих пар, про які ми будемо зараз говорити. Ці несумісні знаки Зодіаку розведе сама Доля, якщо вони посміють спробувати бути разом.

Сумісність імен: 6 пар, які ідеально поєднуються для шлюбу і кохання
несовместимые знаки Зодиака
Найнесумісніші знаки Зодіаку, які розлучені самою Долею

Овен + Козеріг

Ці знаки – вічні суперники і найнесумісніші знаки Зодіаку. Вперті і завжди прагнуть до лідерства і поставленої мети. Обидва знака моторошно конкурують між собою, прагнуть бути кращими і мають непохитною волею. У відносинах і Козеріг, і Овен абсолютно безкомпромісні. Жоден не поступиться. Це приведе їх до краху. Вони будуть воювати, а не любити.

Телець + Лев

Леви – це господарі життя і стосунків. Вони повинні бути першими, кращими і єдиними. А ще у них просто жага до компліментів і захопленню їх персоною. Їм потрібно, щоб партнер буквально рабською покорою перед ними стелився.

Тельці не такі. Дуже амбітні, вперті і цілеспрямовані. Вони консервативні і прагматичні. Романтика і тим більше уславлення величі Лева в компліментах – це не про них.

Кожен з них свої висновки вважає вірними в останній інстанції, і не стане поступатися іншому. А тому цей союз приречений та є помилковим.

Популярні новини зараз

Знищить потенцію: названа страва, від якої повинен відмовитися кожен чоловік

Іван Охлобистін грубо прокоментував публічну зраду Христини Асмус Гаріку Харламову

Тіна Кароль могла виконати бажання Дана Балана про первістка

Ані Лорак після весілля засвітила кругленький животик

Показати ще

Близнюки + Риби

Риби романтичні, ранимі й чутливі. Вони дуже лояльні, гнучкі і можуть поступатися. А ось Близнюки мінливі, легковажні і взагалі не особливо схильні до романтики. Вони ніколи не дадуть Рибам потрібної впевненості у стосунках, ласки і любові. Близнюки занадто захоплені життям, а Риби захоплені любов'ю. Навряд чи вони зможуть бути разом.

Скорпіон + Стрілець

Скорпіон – пробивний, що йде до своєї цілить і вміє підлаштовувати будь-які обставини на свою користь. А Стрілець – вільний мандрівник. Обидва знака абсолютно самодостатні, понад усе цінують свободу і самовіддано люблять себе неповторних. Вони ніколи не будуть ставити відносини або партнера вище власних інтересів, не пожертвують своєю свободою в ім'я коханої людини. Вони можуть бути прекрасними партнерами по життю, але до тих пір, поки їх інтереси та шляхи не перетнулися, адже вони завжди будуть вибирати свободу і себе самих.

Відносини неможливі: найнесумісніші пари по знаку Зодіаку

Також дивись відео, в якому астролог Рената Раєвська відповідає на найбільш інтригуючі питання:

Також читай про те, як за родимками дізнатися свою долю. Натільні знаки, як і лінії на долоні, все розкажуть про тебе і твого життя.

А ще астрологи назвали три знака Зодіаку, які береже Ангел-Охоронець. Дізнайся, може, і ти ставишся до щасливцям.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch.