Відомий астролог Рената Раєвська спеціально для Clutch в ексклюзивному інтерв'ю відповіла на найдивніші та інтригуючі питання, які люди можуть задавати астрологу. Один з них: чи можна побудувати сім'ю, якщо партнери не збігаються за гороскопом?

Місячний календар стрижок на травень 2019: сприятливі дні
Партнеры не совпадают по гороскопу: получится ли построить семью?
Партнери не збігаються за гороскопом: чи вдасться побудувати сім'ю?

Як часто ми помічали, що інколи людина за багатьма характеристиками не відповідає своєму знаку Зодіаку. Наприклад, Стрілець може виявитися вічним домосідом, а Близнюки — чесними і стабільними. Чому так відбувається? Невже, гороскопи брешуть, і тоді не має сенсу дивитися на сумісність партнерів?

Виявилося, справа в тому, що керуватися тільки одним знаком Зодіаку, властивим кожному місяцю, недостатньо. При складанні натальной карти враховуються безліч факторів, положень зірок і планет у момент народження людини. Тому будучи формально, припустимо, Дівою, людина насправді може виявитися більшою мірою Вагами або Левом.

Про несумісність знаків можна говорити дуже багато. Я, наприклад, не можу говорити, що Скорпіону не підходять Ваги. Або навпаки. А все тому, що важливо розуміти дати народження людини, — розповідає астролог Рената Раєвська.

Коли я відкриваю карту, є закріплений за кожним місяцем знак Зодіаку. Ось, наприклад, дівчина-Терези — вона може абсолютно не мати ніяких якостей від Ваг, тому що важливий знак висхідній — це найвища точка її гороскопу. Вона може переважати — і це буде абсолютно інший знак Зодіаку. Або стеллиум планет — це десь 5-6 планет в одному полі гороскопу. їх потрібно розглядати.

Популярні новини зараз

Горбунов прокоментував третю вагітність Осадчої: «Вона вже є»

Олег Винник з дружиною привітали українців з Новим роком: зворушливе відео

Юлія Висоцька натякнула на одужання Маші Кончаловській: вона знову щаслива мама і дружина

Тарзану краще не бачити: спливло фото, на якому Королева бавиться з Ніколаєвим у басейні

Показати ще

Це все одно що сказати, що шатенка не підходить блондина.

Сумісність має значення. Але недостатньо просто знати, хто ти по Зодіаку. Все індивідуально і дещо складніше. А тому в особливих випадках, коли людина явно не відповідає своєму знаку, потрібно складати персональну картку і дивитися його справжнє призначення.

Також дивись відео, в якому астролог Рената Раєвська відповідає на запитання читачів. Ти знайдеш тут багато цікавого і захоплюючого, прояснишь для себе самі інтригуючі теми.

Найміцніші пари за знаком Зодіаку: ці 6 спілок ніколи не розпадуться

Також читай про те, які пари по знаку Зодіаку катастрофічно несумісні! Вони не зможуть бути разом і будуть конфліктувати, як кішка з собакою. Вони настільки різні, що відносини між ними — це швидше виняток і всесвітнє диво, ніж допустима можливість.

А ще астрологи назвали три знака Зодіаку, які береже Ангел-Охоронець. Дізнайся, може, і ти ставишся до щасливцям.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch.