Шокуючі і травмуючі події швидко виводять нас з себе. Ми відчуваємо емоції, починаємо кричати, сердитися, дратуватися, лякатися або ейфорично радіти. Але не ці знаки Зодіаку. Їх зірки наділили завидною ангельським терпінням – вивести їх з себе практично неможливо. Найтерплячіші знаки Зодіаку — таких лише три.

Знаки Зодіаку, найгірші в ліжку: ні пристрасті, ні вмінь
Самые терпеливые знаки Зодиака: у них просто ангельское терпение
Найтерплячіші знаки Зодіаку: у них просто ангельське терпіння

3 місце — Скорпіон

Як не дивно, але вогненний, мстивий і агресивний Скорпіон входить в топ-3 рейтингу найтерплячіші знаки Зодіаку. Так, може, Скорпіон і злопам'ятний, може, він і любить мстити і ніколи не прощає зради. Але його основна сила в тому, що він дуже терплячий.

Скорпіон планомірно вибудовує свої підступні маніпуляції, заманюючи свою жертву в пастку. А для подібних маніпуляцій потрібно прекрасно контролювати свої емоції, їх прояви і взагалі тримати себе у вузді, як в їжакових рукавицях.

Якщо Скорпіон розуміє, що спалах гніву віддалить його від його мети, то він буде вести себе холодно і стримано. І тут хоч блискавка з неба, але Скорпіон не видасть свою лють. Він буде схожий на айсберг і крижану брилу, ніж на пульсуючий клубок вогню з люті і пристрасті.

2 місце — Козеріг

Козеріг настільки терпеливий, що йому можна тільки позаздрити. Він все в житті робить повільно, але впевнено. Він поступово піднімається по кар'єрних сходах, не розраховуючи на удачу, а вибудовуючи свою кар'єру цеглинка за цеглинкою.

Популярні новини зараз

Асмус після зради Гаріку Харламов публічно «задерла ноги: з'явилися фото

Минув тиждень після весілля: вагітна Лорак знайшла заміну Єгору Глібу

«Балан подарував?»: Тіна Кароль після чуток про вагітність засвітила обручку

Зірка КВК помер у віці 36 років

Показати ще

Те ж стосується і сімейних відносин. Козеріг не поспішає відразу з корабля на бал. Йому потрібно придивитися до своєї обраниці чи обранцеві. Він буде зважувати всі за і проти, буде розглядати всі варіанти. І лише коли всі доводи на користь сім'ї і партнера співпадуть, тільки тоді Козеріг зважиться на такий важливий для себе крок.

На прояв емоцій інших людей Козероги реагують дуже терпляче. Їх, звичайно, можна вивести з себе. Але тут ще треба постаратися. Найбільше вони не зазнають чиєїсь незібраність і нав'язливості. Втім, вони лише раз реагують на таку поведінку, а потім просто ігнорують.

1 місце — Діва

Лідер у рейтингу найбільш терплячі знаки Зодіаку — це Діва. Представники знаку — це просто справжній граніт, який нічим не похитнути. Вони в житті роблять все терпляче, і у відносинах з людьми їх практично неможливо вивести на емоції чи бурхливу реакцію.

Так як Діва по натурі перфекціоніст, вона буде прагнути всі в своєму житті зробити ідеально. А якщо ти хочеш ідеально, то потрібно набратися терпіння. Діви все распланируют, продумають всі варіанти і будуть впевнено йти до своєї мети.

Навіть у відносинах Діви прагнуть до досконалості, вивчаючи ази психології і дотримуючись нейтралітету. Більш того, Діва навіть може пробачити зраду своєму партнерові, так як розуміє, що ніхто не досконалий, шлюб – священний, і якщо партнер пішов на зраду, отже, було допущено помилку, яку потрібно виправляти.

Самі ненадійні знаки Зодіаку: на них не можна покластися

Також читай про те, як провести потужний даоський ритуал для позбавлення від всіх проблем. Його можна проводити тільки один раз в житті і він дійсно починає новий, щасливий етап, після якого немає повернення до колишніх нещасть. Це крайній метод, якщо тобі вже нічого в житті не допомагає.

А ще ми писали про те, як за допомогою фен-шуй залучити любов у свій будинок і скоріше вийти заміж. Дізнайся, як правильно активізувати зону сім'ї та шлюбу в квартирі і які талісмани потрібно використовувати для залучення любові.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch.

Також дивись відео, в якому астролог Рената Раєвська відповідає на найбільш інтригуючі питання: