Замовляння — це стародавня магія, якою користувалися ще наші далекі предки. Ритуали з змовами використовувалися для того, щоб допомогти собі в житті, люди часто просили допомоги у сил природи. Замовляння на виклик улюбленого спрямовані на те, щоб людина незабаром з'явився, прийшов і вийшов на контакт. Їх проводять у тому випадку, якщо кохана людина пропав, зник або просто пішов, не оголошується, не дзвонить і не пише, не приходить.

Замовляння на виклик улюбленого діють зазвичай швидко — людина приходить до закінчення місяця з моменту проведення змови. Однак ці змови не створюють любов і прихильність, а лише призводять потрібну людину до заклинателю.

Змови на любов: знайомство з судженим протягом року

Замовляння на виклик коханого: на сіль

Після проведення цієї змови людина приходить максимум через три тижні, частіше всього через один тиждень. Але не можна вступати в контакт, першою телефонувати або писати — це зруйнує магію. Потрібно дочекатися, поки людина сама прийде чи вийде на зв'язок.

Заговоры на вызов любимого
Замовляння на виклик коханого на сіль

Для змови потрібно білий рушник, сіль, дві свічки.

Ліжка рушник на порозі, насип на нього сіль, з боків постав свічки. Стань босими ногами на сіль, зосередься на образі людини і вимов змова:

Популярні новини зараз

Регіна Тодоренко пояснила, як потрапила в шоу-бізнес: "все через ліжко"

Стало відомо, кого обрали новими ведучими на проекті «Майстер-шеф»: їх імена і фото

«Головна конкурентка Каменських»: колишня дружина Потапа роздяглася на публіці

Втомлене обличчя Ані Лорак вразило фанатів: «вагітність замучила»

Показати ще

«Не сталлю розжареної, а сіллю солоної я (ім'я) заклинаю, до себе закликаю, крізь вогонь та воду (ім'я) пройти, в землі не залишитися в небі не забутися, а всі до мене прагнути, у мого порогу зупинитися та в двері постукати».

Рушник акуратно згорни разом з сіллю, свічки поклади туди ж. Згорток сховай в секретне місце до наступного вечора. А на наступний вечір щіпку солі насип у себе на порозі, а решті згорток закопай на перехресті, де завжди ходить багато людей.

Коли закопаешь, вимов заключні слова:

«Хто тут пройде, до (ім'я) піде, про мене нагадає, до мене направить».

Змови на любов: привести коханого до себе за 2 тижні

Замовляння на виклик коханого: на церковну свічку

Простий змова, який не вимагає підготовки. Людина з'являється вже через тиждень після дзвінка.

Заговоры на вызов любимого
Замовляння на виклик коханого на церковну свічку

Візьми звичайну церковну свічку. Опівночі запали її, подумай про людину і 13 разів поспіль без запинки прочитай напам'ять змова:

«Йшов ангел Господній нехай по полю мертвому, де ніхто не блукав, де ніхто не ходив. А йшов ангел Господній до (ім'я) милому так коханому, щоб до мене привести, щоб перед мої очі підвести. Вів ангел Господній (ім'я) по стежках та распутьям, по лісах та долинах, по всяких стежинам. Привів ангел Господній (ім'я) до моєї двері, переді мною поставив, мені слово мовити змусив. Викликаю я (ім'я) з будь-якого міста, з-за моря чи океану, із замку царського іль з селянської хатини. Де б (ім'я) не бути, а всі справи покинути, до мене душею притянуться, до мене прийти, в ноги поклонитися. Ангелу слава славна, мені – (ім'я) мимовільний, (ім'я) – слово моє міцне! Амінь!»

Також читай детальніше про те, які є суворі заборони і обмеження на Великий піст 2019. Ти дізнаєшся, коли можна пити вино і їсти рибу, а коли потрібно голодувати цілий день, і що ще потрібно обов'язково робити у Великий піст, щоб не нагрешить.

А ще читай про те, як провести потужний даоський ритуал для позбавлення від всіх проблем. Його можна проводити тільки один раз в житті і він дійсно починає новий, щасливий етап, після якого немає повернення до колишніх нещасть.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch.