Замовляння — це стародавня магія, якою користувалися ще наші далекі предки. Ритуали з змовами використовувалися для того, щоб допомогти собі в житті, люди часто просили допомоги у сил природи. Змови для багатства допомагають залучити достаток у своє життя.

Замовляння на гроші: макові зерна залучать фінанси

Змови для багатства: на замок з ключем

Змови для багатства дуже численні. Цей ритуал з ключем і замком допоміг багатьом людям отримати швидкий прибуток.

Читати замовляння можна тільки в певний день тижня — понеділок. І обов'язково рано вранці, ще до світанку, поки сонце не встало.

Встань перед дверним замком, встав у нього ключ, тримай ключ пальцями, але не проворачивай. І вимови слова змови:

«Пішов сірий вовк у ліс темний шукати зайця білого. Зайця не догнав, та знайшов скринька кований, сталлю оббитий, та позолотою. Замок на скриньці тому дужий, срібний. Ключ від скриньки у воді захований від людей надійно захований. Тільки мені той ключ у водній гладі знайти, між камінням, та травами. Не простій людині, не сірому вовкові, а мені, рабові Божому (ім'я) ключ той призначений. Ключ знайду, скринька отомкну, каміння, самоцвіти з нього заберу, золото, срібло зберу. Ключ заховаю, щоб збулося».

Популярні новини зараз

Дружина Потапа сильно постаріла після схуднення

Синці під очима і втомлений вигляд: як виглядає Лілія Ребрик на карантині без допомоги візажистів та перукарів

Женька з "Сватів" зняла ліфчик, влаштувавши пікантну фотосесію в білому платтячку: "Яка ж..."

Тіна Кароль засвітила обручку на безіменному пальці: весілля з Даном Баланом відбулося

Показати ще

Тепер дістань ключ із замка, повісь його на червону вовняну нитку на шию і носи, як талісман. Ключ буде притягувати до тебе гроші, тобі почне везти у всіх справах, а фортуна посміхнеться. Але їм користуватися не можна. Так що, для замку доведеться замовити у майстерні новий ключ.

Кращі змови на молоду Місяць: для виконання бажання і любовна магія
заговоры для богатства
Змови для багатства на ключ у замку

Змови для багатства: на мед, горох та овес

Змови для багатства часто передбачають використання матеріалів природи, адже в них прихована небувала сила.

Для цього змови тобі знадобиться свіжий рідкий мед, жменю вівса і жменю сушеного або свіжого гороху.

Додай горох та овес в мед, візьми дерев'яну ложку і перемішай мед з доданим вмістом. Поки заважаєш, читай слова змови:

«Куницю солодку кашу дам, пряником її задобрю медовим. Куниця мені багатство грошове принесе, родючі землі, будинки високі, прикраси та монети золоті. Якщо стане чорний ворон у куниці пряник віднімати, буду його я (ім'я) палицею від куниці гнати. Якщо стане ведмідь той пряник рать, і буду гнати його, так лаяти. А за те отримаю багатство від куниці, грошову благодать».

Заговорений мед в банку закрити кришкою і сховай в темне місце на збереження. Поки банку з медом, вівсом і горохом варто, поки і гроші будуть притягатися до тебе з найнесподіваніших джерел.

заговоры для богатства
Мед приверне грошову енергію

Читай також місячний календар на березень 2019. Місяць впливає на всі сфери життя людини, а місячний календар розповість, чого чекати від кожного дня, як себе вести, коли буде супроводжувати удача, а коли краще залишитися вдома і нічого не робити.

А ще ознайомся з календарем магнітних бур на березень 2019. Місяць буде важким, а геомагнітне обурення буде з великою частотою і амплітудою. Календар дозволить тобі розпланувати свій час і дасть поради, як поліпшити своє самопочуття, якщо ти метеозависима.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch.