Замовляння — це стародавня магія, якою користувалися ще наші далекі предки. Ритуали з змовами використовувалися для того, щоб допомогти собі в житті, часто просили допомоги у сил природи, які призивалися людині на допомогу. Старовинні циганські змови допоможуть виконати твоє найзаповітніше бажання і приворожити будь-якого чоловіка.

Прикмети на 4 березня — День Филимона

Циганські змови: на хустку для виконання бажання

Циганські змови — це дуже дієва магія, таємниці якої практичні не виносяться за межі циганського народу.

Цей ритуал допоможе виконати в реальності твоє будь найзаповітніше бажання, головне, щоб ти його чітко сформулювала і дуже добре уявляла кінцевий результат. Намалюй у своїй голові конкретний і детальний образ. А бажання запиши на аркуші, щоб під час ритуалу вимовляти його чітко і без змін, адже бажання стане магічною формулою, яку не можна змінювати. Тому гарненько продумай своє бажання і як його озвучити — від цього залежить успіх обряду і результат, який ти отримаєш.

Для циганського ритуалу тобі знадобиться білий бавовняний носову хустку. Важливо, щоб це був саме твій хустку, щоб він не був новим, і ти їм вже якийсь час користувалася. Якщо в тебе такого немає, то придбай хусточку і пару тижнів попользуйся їм.

У молодика візьми хустку, залишся одна в кімнаті опівночі. Візьми хустку в руки і тричі чітко скажи вголос своє бажання. Ти ж пам'ятаєш, змінювати формулювання не можна, адже твоє бажання — це ключова формула ритуалу.

Популярні новини зараз

"Таким полюбила Таюне": підкорювач "вовчиць" Олег Винник здивував кадром 10-річної давності

Позитив з "Время и Стекло" поголився налисо: розставання з Дорофєєвої дало про себе знати

Переплюнула Пугачову і Успенську: 67-річну Олену Степаненко після розлучення з Євгеном Петросяном викрили у романі з молодим залицяльником – подробиці

"Весілля вдалось": Тіна Кароль та Дан Балан відсвяткували важливу подію

Показати ще

Потім прочитай на хустку напам'ять магічні слова змови:

«Так виповниться бажання моє заповітне з допомогою Господньої волі. Всім відомо, що Господь наш Всевишній допомагає тим, хто просить допомоги. Я знаю, що допомога Господнього приходить незнаними шляхами, але завжди вчасно. Тому моє заповітне бажання в потрібний час перетвориться в реальність. Події життєві складуться так, що буде вказаний мені шлях для його здійснення. Господь Всевишній дарує мені те, про що я його прошу. Хустку на бажання зав'язую, і буду смиренно чекати. Амінь».

Тепер зав'яжи хустку в тугий вузол. З цього дня носи в=хустинку завжди при собі, під одягом. Але не користуйся. Коли бажання здійсниться, тоді можна буде знову використовувати хустку в його природних цілях.

Гороскоп на 4 березня 2019: Водолії зустрінуть майбутнього чоловіка
цыганские заговоры
Циганські замовляння на виконання бажання

Циганські змови: приворожити чоловіка

Циганські змови — це сильна любовна і приворітня магія. Можна швидко приворожити будь-якого чоловіка, але будь впевнена, що ти хочеш прожити з ним все життя, так як він більше ніколи не зможе тебе розлюбити і все своє життя буде тобі сохнути.

Для ритуалу привороту тобі знадобляться:

  • нові шпильки (7 шт.);
  • червона кругла свічка;
  • фото чоловіка.

Проводити ритуал потрібно на заході сонця, тоді, коли небо червоне.

Поклади на стіл фотографію коханої особою вгору, зверху на фото постав свічку, в свічку застроми всі шпильки, і запали свічку.

Тепер сиди і дивися на полум'я, уявляй, як чоловік у тебе закоханий. Поки свічка буде горіти, віск буде оплавлятися, а шпильки будуть випадати. Коли впаде остання, візьми її в руки і прочитай на неї змова:

«Везуть моє вардо три норовливих і красивих коня: білий, сірий, рудий. Поскачут вони по морському узбережжю піщаному, пройдуть через поле роздольне, пройдуть кроком через дрімучий хвойний ліс. Зустрінеться їм на шляху річковий потік темний, який вони вбрід перейдуть по сипучому піску, та попрямують до терему багатому. У ньому мирно живуть 33 сестриці, але нещасні вони, нескінченно горюють так тужать, постійно з їх очей ллються сльози гіркі і маються вони душею і тілом. Так і мій обранець (ім'я чоловіка) місця без мене в житті не знайде і завжди без мене тужити й сумувати буде. Слово своє силою магії скріплюю, ключами сказане закриваю, віддаю назавжди Гаэне ті ключі».

Заговоренную шпильку потрібно увіткнути в одяг чоловіка так, щоб він не помітив. Наприклад, в відворот штанів або в підкладку на шві куртки.

цыганские заговоры
Циганська магія допоможе здійснити задумане

Також читай фінансовий гороскоп на березень 2019 для всіх знаків Зодіаку. Зірки розкажуть, чого чекати кожному з нас у березні: хто збагатиться, хто заробить велику суму, а хто залишиться з порожніми кишенями.

А ще читай місячний календар на березень 2019. Місяць впливає на всі сфери життя людини, а місячний календар розповість, чого чекати від кожного дня, як себе вести, коли буде супроводжувати удача, а коли краще залишитися вдома і нічого не робити.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch.