Червона нитка на зап'ясті — це оберіг, який досить популярний в сучасному світі. Особливу популярність нитка придбала завдяки Мадонні, яка перша серед знаменитостей початку прилюдно носити цей амулет на зап'ясті, не приховуючи. Як відомо, Мадонна — прихильниця кабалістичного віросповідання. Саме з Каббали і прийшла червона нитка.

Чарівні властивості червоної нитки

Носять такий оберіг виключно на лівій руці. Чому? Все просто. У Каббалі вважається, що через ліву руку у фізичне і метафізичне тіло людини проникає негативна енергія. Всі вроки, вроки, прокляття, та й просто негативна енергетика потрапляють в тіло саме через канал, що проходить по лівій руці. А, значить, щоб убезпечити себе від усього лихого, цей канал потрібно закрити від впливу ззовні. Для цих цілей і служить амулет червона нитка.

Вважається, що оберіг не тільки перекриває доступ всьому поганому, але і підсилює приплив позитивної енергії, яка приносить з собою удачу у всіх починаннях і щастя. Наприклад, та ж Мадонна стверджує, що свій приголомшливий успіх в поп-культурі вона набула саме після того, як зав'язала нитка на лівій руці.

Крім захисту, амулет також привертає гармонію і радість, наділяє людину душевною рівновагою і впевненістю у своїх силах, робить його здоровим і щасливим.

Популярні новини зараз

Вчені назвали "головну хитрість" китайського вірусу

Дан Балан зрадив Тіну Кароль: у Мережі обговорюють обставини

Лідія Таран про особисте життя: "Нормальному чоловікові страшно до мене підійти"

Женька зі "Сватів" знову вагітна: актриса Анна Кошмал блиснула круглим животиком і показала чоловіка

Показати ще
Красная нить на запястье: как знаменитости носят модный аксессуар

Якою повинна бути червона нитка

Нитка обов'язково повинна бути з натуральних матеріалів, а саме — з чистої вовни без домішки синтетики. Колір повинен бути насичено червоним, червоним.

Ідеально, якщо це не нитка з клубка, купленого в найближчому магазині, а вона привезена з особливого місця, священного — наприклад, кабалістичного храму.

Як правильно зав'язати нитка на зап'ясті

Зав'язувати червону нитку на зап'ясті самому собі категорично заборонено! Це обов'язково має зробити людина, якій ти на 100 % довіряєш — наприклад, самий близький друг, дорогий серцю родич або священик.

Нитка потрібно зав'язати обов'язково на 7 вузлів, кожен з яких символізує один з духовних вимірів, які наповнюють людське життя. Коли близька людина зав'язує нитка, він повинен читати молитву «Бен Портат»:

«Як риби на землі покриті водою, і лихе око не має сили над ними, так не має поганий очей сили над нащадками Йосипа. Очей, не позарившийся на те, що йому не належить, не підвладний лихого ока».

Причому, під час зав'язування кожного вузла ти повинна представляти і візуалізувати перед внутрішнім поглядом, як на цей сайт привносить в твоє життя все, чого ти хочеш — успіх, здоров'я, щастя, гармонію, любов, захист.

Прекрасная притча о прощении: простить или умереть

Якщо червона нитка порвалася

Деякі люди впадають в паніку, коли виявляють, що нитка на зап'ясті порвався або загубилася. Вони думають, що таким чином стався сильний негативний вплив, з-за чого захист була прорвана. Це зовсім не так.

Червона нитка рветься тоді, коли вона ввібрала максимум негативу, і її пора змінити. Тому, якщо таке сталося, з чистою душею проводь ритуал і знову зав'язуй нову нитку.

Хочеш дізнатися більше історії про те, як виникла червона нитка і про її релігійному значенні? Тоді тобі буде цікава ця стаття.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Еріка Герцег у відвертій сукні продемонструвала стрункі ніжки. Меладзе в захваті від своєї колишньої.

  2. Красуня Хюррем з "Величного століття" похвалилася розкішною фігурою в сукні. Сам Сулейман не встояв би.

  3. Розкішна білявка Таюне... дружина Винника похвалилася стрункими ніжками в сітчастих панчохах.

  4. Як нова технологія pH Balance одночасно піклується про шкіру голови і волосся? Дізнайся подробиці.

  5. Алерголог Майя Руселевич розповіла, чи існують "уколи від амброзії". Ти будеш здивована.